Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Стартує акція «Різдво для всіх» за підтримки бібліотек області

Волинська обласна організація «Фундація розвитку громад» вже втретє організовує акцію «Різдво для всіх». Акція стартувала 19 листопада 2013 року за підтримки Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки. Вперше долучилися бібліотеки області.

Навіть у дорослому віці кожен з нас не проти повірити в Різдвяну казку. Ми так натхненно чекаємо новорічних та різдвяних свят, готуємось до них, обираємо подарунки для своїх друзів та рідних. Не помилюсь, якщо скажу, що Різдво – це свято для всіх, незалежно від віку, статусу та багатьох інших, начебто важливих сьогодні факторів.
І цього року Волинська обласна організація «Фундація розвитку громад» вже втретє організовує акцію «Різдво для всіх». Акція стартувала 19 листопада 2013 року. Акція відбувається за підтримки Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки. І вперше публічні бібліотеки з шістнадцяти районів області залучені до такої благодійної акції як повноправні партнери.

Зібрані кошти будуть передані в спеціальну школу-інтернат в смт. Іваничі Волинської області для придбання подарунків та найнеобхіднішого дітям. Школа відкрита у 2005 році і мало фінансується державою. Діти потребують нашої допомоги та підтримки. І ми допоможемо дітям повірити в казку. Вони писатимуть такі собі «листи – звернення» до нашого Дідуся Мороза, і їхні прохання зможе прочитати кожен охочий. Адже будуть приклеєні на скриньки, що розміщуватимуться в усіх бібліотеках області.

Після цього ми плануємо організувати прес-конференцію за участю бібліотечних працівників та місцевих представників ЗМІ і прозвітувати про виконану роботу.

Не будьте байдужими і долучайтесь до акції «Різдво для всіх»! Подаруйте цим діткам казку, адже вони на це заслуговують!

Share

Пости в сюжеті