Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Стартувала акція “Лист до Святого Миколая”

«Лист до Святого Миколая» – акція організована ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно з з іншими організаціями – ВОБО «Радість Дитинства» та СГО «Молодіжна платформа і триває з 25 листопада до 19 грудня! За зібрані кошти придбають подарунки для вихованців Іваничівської спеціалізованої школи. Допоможіть дітям повірити в казку!
День Святого Миколая – це ще одне свято, якого всі з нетерпінням чекають. І дорослі, і діти. Ця ніч для дітей – особлива, адже під подушкою кожного чекає подарунок. Для батьків це не менш цікаве дійство, і вони хочуть здивувати чимось своїх малят. І, звісно, що це роблять дуже обережно. Так, щоб ті не помітили, що нова іграшка, рукавички, солодощі чи книжка – це справа не їхніх рук, а Святого Миколая!
Я ще досі пригадую, як писала лист Святому Миколаю моя сестричка. Його прочитавши, я поклала нову ляльку(про яку вона й написала у листі) їй під подушку. Повірте, дарувати свято – так приємно. Потім починаєш вірити у те, що робиш з любов`ю. Бо ж дітям потрібні увага, тепло, підтримка та любов.

Ви можете долучитися до акції «Лист до Святого Миколая», і надати підтримку вихованцям Іваничівської спеціалізованої школи. Акція організована Волинською обласною організацією «Фундація розвитку громад спільно з іншими організаціями – ВОБО «Радість Дитинства» та СГО «Молодіжна платформа і стартувала 25 листопада. Звісно, ж діти писатимуть листи до Святого Миколая з надією, що він таки їх прочитає! Тож давайте допоможемо їм здійснити мрії та бажання в це Свято! З листами можна ознайомитися в розважальних комплексах – «101 км» та «Зефірі», а також в офіційних групах на Фейсбуці та ВКонтакті вже з 1 грудня 2013 року.

Скриньки для збору коштів розміщені в партнерських організаціях:
перевізники: Максим Таксі; 7 Таксі;
страхові компанії: Перша Страхова (пр-т Президента Грушевського,3);
туристичні агенції: Валерія-Тур (м. Луцьк, пр-т Президента Грушевського, 3);
мережа заправок: АВЕТРА (в 9 заправках мережі є скриньки зі збору коштів);
Волинська ОУНБ ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11);
розважальні комплекси: “101 км” (с. Піддубці, вул. Київська, 97-а) та “Зефір” (Київський майдан,1);
інтерактивні партнери: майстерня свята “Цукерочка”, Multi Card.
Інформаційні партнери акції:
СіД ФМ;
Газета «Слово Волині»
Розрахунковий номер, на який ви можете надіслати кошти – р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк, МФО 300614 ЄДРПОУ 37707135.
Долучайтесь до акції! Не будьте байдужими!

Share

Пости в сюжеті