Допомога захисникам країни! Новини

Спецпризначенці ВСП просять про допомогу

До представників ГО «Фундація розвитку громад» звернулися за допомогою бійці з 3-го окремого батальйону спецпризначення Військової служби правопорядку. Вони розповідають, що уже через тиждень вирушають на Схід в червону зону, однак катастрофічно не вистачає амуніції. Хлопці не вперше в армії, мали досвід, але здивовані тим, що дуже багато потрібно купляти або самим, або звертатися до волонтерів.
«Надали їм – 2 плащі від Волиньспецторг (500 грн.), два речових мішки (345 грн.), спальник, 1 пару наколінників – усе, що змогли та мали на складі. Список потреб для 8 волинських хлопців з цього підрозділу дуже великий: розгрузки – 8 шт., рюкзаки мін. на 30 л – 8 шт., спальні мішки – 8 шт., наколінники – 8 шт., тактичні рукавиці – 8 пар, балістичні окуляри – 8 шт., карабіни – 16 шт… І на цьому список не є вичерпним, а грошей нема, і є лише 7 днів, щоб якось зібрати бійців», – зауважує координатор соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.
«Ми надіємося на свідомість волинян, які постійно допомагають волонтерам. Так, за допомогою небайдужих та БФ «Волинь 2014» купили з минулого ярмарку налокітники для 50 бійців 14 бригади (загальної вартості близько 12500 грн.), хоча птреба була й залишається – зібрати більше 100 військових. Коштів не вистачає, майже щодня хтось із бійців звертається, – та ми намагаємось закрити потреби. Розуміємо, що лише разом зможемо зібрати хлопців, які вирушають на війну за нашу країну та за нас з вами», – додає виконавчий директор громадської організації Юлія Євпак.
Принести необхідні речі кожен небайдужий може в офіс ГО «Фундації розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки, 2-ий поверх), або ж перерахувати кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна, виконавчий директор організації). Крім того можна перерахувати пожертви на розрахунковий рахунок організації: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потребу військових в зоні АТО. Пам’ятайте, кожна гривня може врятувати солдату життя!
Зауважимо, що ВОГО «Фундація розвитку громад» постійно займається збором коштів та спорядження для волинських військових. Переглянути звіти про виконану роботу та направлену солдатам допомогу можна на офіційному сайті організації – http://vogofrg.org/, а також у соціальних мережах.

всу всу_1

Share

Пости в сюжеті