«Публічні бібліотеки — мости до е-урядування» Новини Проекти

Скайп на варті електронного урядування

В травні тренінг з електронного урядування в рамках проекту “Публічні бібліотеки – мости до е-урядування”відвідала група безробітних з різних районів Волинської області. Саме вони дали поштовх для проведення скайп-конференції з бібліотеками різних районів області, на меті якої було обговорення нагальних проблем та перспектив електронного уряду.
У Волинському РТЦ відбулася скайп-конференція для бібліотекарів Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки, Ковельської, Ківерцівської ЦБС, організований ГО ”Фундація розвитку громад” спільно з працівниками Волинського РТЦ в рамках проекту ”Публічні бібліотеки – мости до е-урядування”. Мета заходу – хід та результати реалізації проекту з е-урядування. Розпочав зустріч Роман Михальчук, керівник партнерської ГО, який наголосив саме на тому, що даний проект спрямований на подолання непрозорості, закритості, недемократичності державної влади, на встановлення довіри між владою та суспільством, підвищення ефективності дій органів державної влади та місцевого самоврядування, активізацію участі населення у формуванні та реалізації державної політики, підвищення якості та доступності державних адміністративних та інформаційних послуг фізичним та юридичним особам. Також було наголошено на ролі бібліотек у наданні доступу до інформації органів державної влади та електронних послуг, що надаються адміністраціями та установами. Зокрема, директор бібліотеки Людмила Стасюк зауважила, що бібліотеки є важливою з’єднуючою ланкою між громадою та органами влади всіх рівнів, що доводить необхідність їх існування серед місцевих громад.
У обговорені взяли участь 36 представників, зацікавлених у розвитку електронного урядування та електронної демократії в нашій державі. Під час активної дискусії учасники неодноразово висловлювали думку про формування певних стандартів, активного залучення громадськості до процесу побудови інформаційного суспільства. Захід відбувався за допомогою програмного забезпечення Lync2010, наданого програмою ”Бібліоміст”.

Подробиці на http://tcentrlutsk.blogspot.com

Share

Пости в сюжеті