«Мовне волонтерство» Новини

Сертифікати проекту «Мовне волонтерство» – у працівників сервісного центру МВС у Волинській області

Незважаючи на спекотне літо, пору відпусток і мандрівок, проект «Мовне волонтерство» не припиняв своєї роботи і у ці сонячні й гарячі дні. Новими  учасниками нашої благодійної роботи і слухачами занять  з англійської мови стали працівники регіонального сервісного центру МВС у Волинській області. Діяльність сервісного центру надзвичайно важлива для жителів Волині, пауз у роботі не буває. Тому особливо приємна нам, волонтерам «Фундації розвитку громад», увага до наших благодійних проектів.

Вручення сертифікатів проекту відбулося неформально, у живому спілкуванні. Голова Фундації Роман Михальчук розповів про принцип благодійництва, який закладено в діяльність нашої спільноти: «Скористайся сам і дай можливість скористатися іншому!».

Координатор проекту «Мовне волонтерство» Ольга Менько повідомила про можливості подальшої участі у проекті, а також про дитячі мовні групи, які наразі збираються у офісі Фундації, і весело, змістовно проводять час, одночасно вивчаючи іноземну мову. Запросила Ольга і до участі у благодійному шаховому турнірі, який планується найближчим часом.

Щиро подякувала за цікавість до занять, вмотивованість і гостинність слухачам сервісного центру Марія Пилипчук, викладач-волонтер. Віднайти час для вивчення англійської мови у надзвичайно щільному графіку роботи сервісного центру можуть лише дійсно зацікавлені студенти. Зі свого боку, волонтер старалася зробити заняття жвавими, неформальними, наповненими цікавинками та найкориснішими вправами.

Разом з сертифікатами нашим слухачам були вручені і традиційні корисні подарунки від Фундації розвитку громад – поперекові підтримки на стільці. Офісні працівники оцінять такий доречний подарунок!

Анастасія Онищук, працівник відділу громадських зв’язків сервісного центру, від імені слухачів подякувала за можливість участі у такому гарному і корисному проекті. Домовилися далі дружити, спілкуватися та робити гарні справи!

Share

Пости в сюжеті