«Мовне волонтерство» Новини

Сертифікати проекту “Мовне волонтерство” – у працівників Луцького технічного університету

Несподівана літня гроза з градом у Луцьку не завадила доброзичливій дружній атмосфері приємної події – вручення сертифікатів про участь у проекті “Мовне волонтерство” працівникам,  викладачам і студентам Луцького національного технічного університету. Ще 13 нових слухачів цього надзвичайно популярного у Луцьку мовного проекту – це ще більше наших нових друзів, однодумців та благодійників. Адже велика кількість учасників цієї корисної соціальної ініціативи згодом долучаються і до інших благодійних проектів Фундації розвитку громад.

Олена Ярощук, керівник проектів Фундації розвитку громад, розповіла про новини Фундації: збір коштів для лікування хворих діток з районів Волинської області, благодійний велопрокат, дитячий літній мовний табір, курс психологічних тренінгів позитивного мислення для лучан та багато інших задумів і ідей Фундації. Всі ці інціативи  – це турбота кожного про інтереси громади в цілому, реальна допомога людям у їхніх проблемах, а також – цікаве дозвілля дітей, корисні зустрічі для дорослих, де кожному є де себе проявити і застосувати свої вміння, таланти.

DSCN0345DSCN0343

Марія Пилипчук, викладач-волонтер, подякувала слухачам за щиру вмотивованість, працелюбність і зацікавленість у заняттях англійської мови, на які поспішали  викладачі, працівники і студенти ЛНТУ, не зважаючи на напружений графік літньої сесії, знаходили час і завзято працювали над завданнями. В свою чергу, викладач намагалася уникати академізму у викладанні, а наповнила час занять цікавинками, переглядами відео англійською мовою, конкретними життєвими ситуаціями спілкування, задля яких сьогодні українці  вивчають іноземні мови: ми склали кожному слухачеві візитку англійською мовою, ознайомилися з популярними у неформальному спілкуванні ідіомами, вивчили основні фрази для подорожі і поселення в готель, і звичайно, вчилися робити компліменти  і вести класичну британську “світську розмову” про погоду.

“Нам приємно, що цей проект знайшов розуміння і підтримку у працівників ЛНТУ”, – про це сказала проректор з науково-педагогічної роботи ЛНТУ Валентина Галущак і висловила побажання подальшого спілкування, спільної участі у соціальних ініціативах на благо громади Луцька і Волині.

DSCN0361DSCN0358

Алла Земко, вчений секретар, дуже тепло розповіла про загальні враження слухачів курсу:  доброзичливу атмосферу занять, взаєморозуміння, взаємну вмотивованість і “студентів” (які, до речі, самі є викладачами вузу), і волонтера-викладача. Навчання – це процес взаємний. Коли у викладача горять очі – це заряджає, надихає і його учнів.

DSCN0365

Особлива подяка волонтерів Фундації розвитку громад – Оксані Марцинюк, фахівцеві відділу міжнародних зв’язків, за чудову організацію занять слухачів у класах з усіма необхідними мультимедійними засобами, без яких сучасне вивчення мови уявити собі вже неможливо.

Як завжди  були подарунки Фундації усім своїм новим друзям – стильні сонцезахисні окуляри та поперекові підтримки  для зручного положення спини при сидінні.  Подарунки  – це завжди надзвичайно приємно)))

Дякуємо за корисне і надихаюче спілкування! Будемо дружити далі!)))
DSCN0353DSCN0351DSCN0350

DSCN0349DSCN0346

DSCN0341DSCN0340

DSCN0339DSCN0338DSCN0357DSCN0356

 

 

 

 

 

 

Share

Пости в сюжеті