«Мовне волонтерство» Новини

Сьогодні відбулася лінгвістична олімпіада з англійської мови “English for Lviv Opera”

Сьогодні, 21 травня, в рамках Днів Європи у м. Луцьк пройшла лінгвістична олімпіада з англійської мови “English for Lviv Opera”

Учасники мали змогу проявити свої знання під час виконання письмових завдань та взявши участь у дебатах. Журі олімпіади відзначили високий рівень знань та відмінну підготовку усіх конкурсантів.

Переможцем олімпіади та володаркою головного призу стала Ткач Вікторія. Вона виграла поїздку на двох у Львівський національний академічний театр опери та балету імені С. Крушельницької. Щиро вітаємо Вікторію та бажаємо їй приємної подорожі!

Друге місце та відзнаку за участь у дебатах отримав Сімонов Дмитро. Він також не залишився без призу, партнери ГО «Фундації розвитку громад» мережа фітнес-центрів «Інтер-атлетика» подарували Дмитру абонемент в спортзал на 1 місяць. Крім того, усі учасники отримали стильні окуляри з нашого Благодійного магазину.

ГО «Фундація розвитку громад» висловлює величезну подяку гостям олімпіади  – професійним дебатерам Артему Маркесу та Ользі Менько, які провели майстер-клас та організували для учасників дебатний турнір. Завдяки їх старанням, ми змогли поєднати приємне з корисним – перевірити розмовні навики конкурсантів та цікаво провести час. Дякуємо!

Ну і звичайно дякуємо усім учасникам! Разом ми довели, що в Луцьку багато молодих, розумних та  ініціативних людей! Lutsk is a true European city!

001 011009     012  017

024 020 028 066 057 067 068 070 073

Share

Пости в сюжеті