Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Розпочинаємо акцію зі збору допомоги для Ані

В сучасному житті кожен з нас намагається все спланувати до дрібниць. Але є речі, які не під силу нам та нашим можливостям. На жаль, ми буваємо настільки зайняті, що не помічаємо того, що відбувається навколо. Як, наприклад, поруч з вами у маршрутному таксі може бути хвора дитина чи як, наприклад, у дорослого нестерпний біль чи сльози на очах. Але варто зупинитися і подумати про інших. Адже у житті кожного з нас бувають моменти, коли ми так потребуємо допомоги та підтримки. Чому ж не робити це взаємно?

Дев`ятирічна дівчинка Аня навчається в третьому класі, лише відкриває для себе світ, любить читати і малювати та радіє від того, що світить сонечко або ж випав перший сніг у її рідному волинському містечку – Нововолинськ. Вона разом з мамою мріє про те, що колись стане дорослою і дякує Богу за кожен прожитий день. Та в житті цієї дитини все не так просто. Вже на другий день народження у 2004 році її прооперували у Волинській обласній дитячій лікарні і поставили невтішний діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю, вроджена атрезія тонкої кишки.

В 5 місячному віці була направлена на лікування в м. Львів, відтоді підліковується щорічно. Препарати дуже дорогі, які мама купує за власний кошт. Сім’я – малозабезпечена і не має можливості проліковувати дитину систематично, а необхідний курс лікування – 2 рази на рік.

На попередні лікування середня сума на препарати становила 20 тис. грн. (один курс лікування на півроку). Препарати (антибіотики) лікар періодично змінює, щоб організм давав чутливість.

У кожного з вас є можливість не лише поспівчувати цій сім`ї (яких у нашій країні, на жаль, є чимало), а й допомогти.

Акція « Стань ангелом – допоможи дітям, хворим на муковісцидоз, за ініціативи Укргазбанку, організована Фундацією розвитку громад, триває.

Вже були зібрані кошти на лікування маленького Артемчика ! Збір коштів на лікування Анні розпочали 19 листопада 2013 року! Першу скриньку розмістили в «Нашому краї», що на вулиці Стрілецькій в місті Луцьк. Всі інші також незабаром розмістять в торгових закладах міста.

Не будьте байдужими до її долі ! Допоможіть цій дитині, хворій на муковісцидоз, адже вона має таке ж право бути здоровою та щасливою, як і ми з вами!

Share

Пости в сюжеті