Новини

Пропозиція учасникам передвиборчої кампанії

  «Фундація розвитку громад» –  громадська  організація, яка є партнером Фундації імені князів – благодійників Острозьких у впровадженні проектів в Україні, і має  досвідчених тренерів, співпрацює з досвідченими консультантами та тренерами, розроблений методичний та роздатковий матеріал і тому пропонуємо учасникам передвиборчої кампанії розглянути можливість  реалізації проектів , які сприятитмуть підвищенню рівня соціального захисту  потенційних виборців.

1.Проект  «Многокартка\Єдина картка».
В результаті реалізації проекту будуть задіяні 70.000-100.000 луцьких сімей, які щодня користуватимуться карткою знижок  і заощадять близько 1000 грн щорічно.

2.Проект «Допомагаємо лікарні».

Метою проекту є забезпечення економії щонайменше  71580 грн. бюджетних коштів щорічно шляхом заміни ламп освітлення на електричні енергозберігаючі в Луцькій центральній районній лікарні з участю громади Луцького району, яка залучається до благодійної акції «Допомагаємо лікарні». А за сприятливих умов – забезпечити економію до 700 000 грн. бюджетних коштів на рік за рахунок обладнання енергозберігаючими лампами до10 лікарняних закладів Волинської області.

3. Пропонуємо оголосити конкурс мікрограндів на підтримку громад.

Готові зустрітися і обговорити можливість реалізації проектів.

Share

Пости в сюжеті