«Мовне волонтерство» Новини

Проект «Мовне волонтерство»: ми переходимо на новий рівень викладання!

«Навчання повинне вдосконалювати! І вдосконалювати не лише учнів, а й самих викладачів. Учителі, які дійсно прагнуть передати свої знання й викликати інтерес повинні намагатися знайти підхід до кожного учня, зробити заняття максимально цікавими, постійно освоювати нові методи й хитрощі. Це досить складно, однак лише за таких умов можна отримати результат», – впевнена одна з викладачів проекту «Мовне волонтерство» Анна Чернота.

Тож, аби вдосконалити свою майстерність й поглибити знання викладачі проекту Оксана Кривко, Анна Чернота та Валентина Ковальчук відправилися до Києва, аби взяти участь у навчальному семінарі «Основи викладання англійської мови. Частина 2», що проходить на базі англійського навчально-ресурсного центру Києво-Могилянської Академії.

Лектор семінару Олександр Москаленко – інструктор з вивчення англійської мови з 30-ти річним досвідом викладання, автор книг та наукових статтей, власник мовного центру.

«Проект просто неймовірний: нічого схожого у нашому місті ніколи не було. Звичайно приходиться досить тяжко, адже навчаються абсолютно різні люди і до кожного потрібно знайти свій підхід. Дуже допоміг семінар, який ми нещодавно відвідали. Лектор ділився не загальною теорією, а своїм досвідом, розповідав про історії з життя, навчив ряду «викладацьких хитрощів». Тож уже на найближчих заняттях ми зможемо їх використати на практиці. Приходьте, буде весело», – стверджує Валентина Ковальчук.

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство», що стартував у лютому цього року здійснюється на благодійній основі. «Ми обмінюємо знання на допомогу» – саме такий його девіз. Тож кожен з учасників проекту може абсолютно безкоштовно пройти навчальний курс, а після успішного закінчення отримати відповідний сертифікат. В свою чергу від них вітаються благодійні пожертви та інша допомога учасникам АТО.

Share

Пости в сюжеті