Допомога захисникам країни! Новини

Прилад нічного бачення, 200 аптечок, 12 плащів – результати проекту «Єднаймось заради перемоги»

З 19 по 24 жовтня  у Луцьку відбулося декілька заходів в рамках проекту «Єднаймось заради перемоги». Громадська організація «Фундація розвитку громад» долучилася до цієї акції збором коштів на потреби бійців АТО.

В рамках проекту за участі ВОГО «Фундації розвитку громад» та МГО «Студентська республіка» пройшло три заходи: благодійний турнір найсильніших людей України «Схід і Захід разом» за участі українського богатиря Василя Вірастюка, змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» на Кубок Волині 2014 року та старт сьомого сезону  Всеукраїнської ліги КВК «Волинь». У рамках благодійного турніру найсильніших людей України волонтерами було зібрано 3939 гривень. Також мережа медичних клінік «Добробут» надала для військовослужбовців у зоні бойових дій 200 аптечок, до складу яких входять кровоспинні, антисептичні, знеболювальні, протизапальні та інші препарати. На «Брейн-рингу» було зібрано 1639 грн. Крім того учасники інтелектуальної гри подарували волонтерам громадської організації «Фундація розвитку громад» новенькі книжки для благодійного книжкового ярмарку. Результат збору коштів на старті сезону КВК – 2160 грн.

На зібрані кошти Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» придбала прилад нічного бачення для територіального батальйону «Волинь», який зараз захищає українські землі у Дебальцево. Вартість такого приладу – 5200 грн. Активісти, що спілкувалися з представниками цього батальйону та відвозили туди допомогу раніше повідомляють, що такий прилад волинським бійцям дуже потрібен.

«Вночі хлопці розкидають жерстяні банки від консерв біля свого блокпосту, щоб вони дзвеніли, коли хтось приближується. Такий спосіб виявлення ворогів не є ефективним та може працювати проти наших хлопців» – розказує активіст Руслан.

Також було придбано 12 плащів від дощу для військових на 2500 грн. Три із них вже передано луцькому прикордоннику Сергію, що приїхав із зони АТО у відпустку та знов збирається туди. Решта плащів ще чекають своїх господарів. Виконавчий директор громадської організації «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак зазначила, що плащі буде відправлено на блокпости в зону АТО, де служать волинські військові.

Що до аптечок для військових, то їх буде розподілено по частинах, де служать волинські бійці. Деякі аптечки були доукомплектовані гемостатичними губками на суму 924 грн.

В цілому у громадській організації задоволені результатами проекту:

«Цей проект добре продемонстрував, на що здатні українці у єднанні. За декілька днів ми досягли дуже непоганих результатів. Вважаю, це лише початок. Українці мають єднатися заради перемоги нашої країни» – говорить виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад».

Громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір теплих речей, коштів (http://vogofrg.org/) для волинських військових. Більш детально про це можна дізнатися за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел.: 0673328802; 0673323040. Особисто перераховувати кошти потреби армії можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти буде витрачено на потреби волинських військових в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті