Новини

Прес-конференція про початок грантового проекту “Поперекова підтримка”

7 листопада 2013 року у коворкінг-центрі «Репортер» (пр. Волі, 27) відбулася прес-конференція про початок дії соціального проекту «Профілактика сутулості та сколіозу у школярів» у Волинській області.

За словами міського педіатра управління охорони здоров’я Луцької міської ради Світлани Ніколаєнко, Міністерство охорони здоров’я України ухвалила для користування Програму профілактики і корекції порушень опорно-рухового апарату для учнів, якою користуються у всіх школах Волинської області, але це не дає належних результатів, бо діти так чи інакше набувають викривлень хребта. І на це не можна не звертати уваги як школам, так і батькам.

Раніше вади постави траплялися досить рідко, а зараз сутулість, кіфози та скаліози набули масового характеру. «За даними статистики, всього 10% із 500 обстежених школярів у віці від 9 до 16 років мають нормальну спину», – повідомляє головний спеціаліст відділу управління освіти Луцької міської ради Олексій Санський.

Громадські організації «Фундація розвитку громад» та «Здорова дитина – здорова родина» вирішили об’єднатися та запровадити обласний проект «Профілактика сутулості та сколіозу у школярів».

«Кожен клас, школа або просто громада зможуть отримати від донорів комплект поперекової підтримки (елемент ортопедичного крісла) на стільчики учнів. Єдина умова – заповнена заявка та 30% власного внеску. Максимальна сума гранту від донорів – 2500 грн.», – розповідає про умови проекту голова ГО «Здорова дитина – здорова родина» Олександр Грубець.
Такі ортопедичні елементи на кріслах учнів будуть корегувати поставу школярів та в пасивній формі запобігати формуванню дефектів хребта. Всі предмети рекомендовані Управлінням здоров’я м. Луцька та мають належні сертифікати.

Share

Пости в сюжеті