Акції Екологічні ініціативи Наші ініціативи рідній Волині Новини Проекти

Представникам луцьких ОСББ розповіли про переваги сонячної енергетики

21 січня у Луцьку в Палаці учнівської молоді відбувся з’їзд представників об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), організований Луцькою міською радою. В рамках зустрічі Фундація розвитку громад провела форум з енергозбереження.

Перед учасниками з’їзду – представниками ОСББ та міської влади – виступили голова Фундації розвитку громад Роман Михальчук (м. Луцьк) та спеціаліст з альтернативної енергетики, кандидат економічних наук Євген Бабак (м. Київ) з доповіддю “Сонячні електростанції для приватних домогосподарств та зелений тариф”, також доповідачі відповіли на питання представників луцьких ОСББ і міського голови Луцька Миколи Романюка щодо можливостей використання сонячної енергії у багатоквартирних домах та й на міському рівні.

Днем раніше, 20 січня, Фундація розвитку громад за підтримки Ковельської міської ради провела енергетичний форум у Ковелі для всіх охочих дізнатися більше про переваги використання сонячної енергії та “зеленого тарифу”.

Фундація розвитку громад закликає волинян до співпраці, ми готові проводити просвітницькі акції в містах та селищах Волинської області  щодо роз’яснення сучасних тенденцій на ринку альтернативної енергетики та максимально вигідного використання відновлюваних джерел енергії.  Долучайтесь до нас!

Share

Пости в сюжеті