«Мовне волонтерство» Новини

Працівники Департаменту соціальної політики Луцької міськради отримали сертифікати проекту «Мовне волонтерство»

Місяць тому працівники Департаменту соціальної політики Луцької міської ради активно долучилися до участі у проекті «Мовне волонтерство» та стали займатися англійською мовою прямо у своєму офісі під час обідньої перерви.

Ми дивилися відео англійською мовою з субтитрами, слухали пісні відомих виконавців, знайомилися з популярними розмовними ідіоматичними виразами, вдосконалювали свої граматичні знання, вивчали культуру спілкування носіїв мови. Напередодні святкування великого релігійного свята Пасхи ціле заняття було присвячене  знайомству з пасхальними традиціями і звичаями британців.

Час майнув швидко, і ось вчора, 18 квітня, відбулася тепла неформальна зустріч, під час якої керівник ГО «Фундація розвитку громад» Роман Михальчук вручив сертифікати про участь у мовному волонтерському проекті 9 слухачам. Дуже доречними стали для офісних працівників подарунки від Фундації – поперекові підтримки – спеціальні кріплення на стільці для зручного положення спини, адже співробітники Департаменту працюють сидячи з 9-ї години ранку до 17-ї вечора. Роман Михальчук розповів про роботу координаторів і волонтерів «Фундації розвитку громад», про благодійні проекти та подальші плани і ідеї. Обмінялися контактами, домовилися співпрацювати і далі.

Викладач проекту Марія Пилипчук поділилася враженнями про заняття у групі, які відбувалися у дуже комфортній, дружній діловій атмосфері. Працівники департаменту були активні, зацікавлені і старанні. Вони продемонстрували високий рівень знань англійської мови та бажання розвивати свої знання і вміння надалі, дуже уважно виконували домашні завдання – незважаючи на напружений робочий графік. Приємні викладачеві були квіти від «студентів».

Особливу подяку за чітку організацію роботи групи і забезпечення комфортного навчання з можливістю перегляду відеоматеріалів і інфографіки викладач висловила працівникам департаменту Інні Романовій та Петру Копері.

Дякуємо усім слухачам Департаменту соціальної політики Луцької міської ради за цікавість до проекту і спілкування!

 Марія Пилипчук

Share

Пости в сюжеті