Акції Допомога захисникам країни! Новини

Потрібна допомога бійцям першої батальйонно-тактичної групи 51 бригади!

До ВОГО «Фундація розвитку громад» надійшла тривожна звістка: волинські хлопці з першої батальйонно-тактичної групи 51 бригади, що захищають нашу країну в зоні АТО у Донецькій області, залишилися самі зі своїми проблемами без допомоги. Про це ВОГО «Фундація розвитку громад» повідомив луцький активіст Володимир, що вже займався проблемами волинських військових, що захищають країну на Сході.

Зв’язавшись з двома бійцями цієї тактичної групи та їх найближчим оточенням, ВОГО «Фундація розвитку громад» вдалося з’ясувати, що хлопців там якимось чином минула увага волонтерів і громадськості й вони у буквальному сенсі, воюють голі, а саме: не мають достатньої кількості касок на всю бригаду; мають лише 1 бінокль, зовсім не мають приладів нічного бачення та тепловізорів. До того ж, хлопці знаходяться у гарячій точці Донецької області і постійно перебувають під обстрілами терористів. Бійці говорять, що тактична група потребує хоча б один тепловізор.

У зв’язку зі складною ситуацією, ВОГО «Фундація розвитку громад» ініціює збір коштів для бійців першої батальйонно-тактичної групи 51 бригади на закупівлю тепловізору. Перерахувати кошти можна на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135.

«Хлопці захищають нашу країну з травня місяця і досі не мають навіть елементарних речей для свого захисту. Як так сталося? Ми звертаємося до усієї громади Волині, підприємств та підприємців, до органів влади з проханням звернути, нарешті, увагу на цих хлопців та забезпечити їх необхідним. Наша громадська організація буде робити все можливе для того, щоб зібрати необхідну суму і купити бійцям тепловізор» – говорить керівник соціальних проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у ВОГО «Фундація розвитку громад» за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) або за тел. 096 727 51 41 – Любов Казмірчук.

Share

Пости в сюжеті