Допомога захисникам країни! Новини

Понад 8 тисяч гривень, теплі речі та медикаменти зібрали на благодійному ярмарку «Підтримай героя»

Понад 8 тисяч гривень, теплі речі та медикаменти зібрали під час благодійного ярмарку «Підтримай героя», що відбувся у луцькому Палаці учнівської молоді 29-30 листопада. Захід було організовано Волинською торгово-промисловою палатою та громадською організацією «Фундація розвитку громад».

Так, сума, виручена від продажу товарів на благодійному ярмарку за 29-30 листопада склала 7616 гривень. Також увечері 29 листопада у Палаці учнівської молоді відбулась Друга гра сезону Всеукраїнської ліги КВК «Волинь». Під час гри та після її закінчення було зібрано додатково 1064 грн. Крім того, на ярмарку було зібрано чимало речей для бійців, серед яких тепла військова форма, тепле взуття, шапки, кофти, шкарпетки, тепла білизна, спальники, ковдри, медикаменти, горіхи та ще багато іншого.

На ярмарку можна було купити різноманітні вироби волинських майстрів, вишиванки, одяг для дітей та дорослих, шапки та рукавички, вироби з пластмаси, книжки, картини, посуд, аксесуари, прикраси та ще багато чого іншого. Усі відвідувачі ярмарку мали можливість за пожертви сфотографуватись із побажаннями для військових. Для цього було підготовлено вже готові побажання та аксесуари, також можна було написати своє особисте побажання.

«На Волині дуже багато талановитих людей, які здатні створювати неймовірні шедеври. Усі учасники поставились до заходу дуже відповідально. «Теремно Хліб», наприклад, спекли особисто до ярмарку чудові кекси з українськими солоденькими прапорцями, дуже гарно оформили своє місце для продажу. Майстриня  Юлія Жолубак із «Ryaba Vosh» та творча формація «Вузлик» повністю віддали усю свою виручку на потреби АТО, навіть не взявши кошти за витрачені матеріали. Ксенія Вдячна та інші художниці й майстрині віддали на потреби бійців свої вироби та провели для усіх бажаючих майстер-клас. Учасники ярмарку знижували ціни заради бійців та віддавали товар «за скільки дадуть». В нас живуть неймовірні люди! Ми щиро дякуємо кожному!» – розповідає координатор благодійних програм громадської організації «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Нагадуємо, в ярмарку взяли участь Ryaba Vosh, ПВКП «Волиньспецторг», Арт-Дім, книгарня «Руніка», ПАТ «Теремно Хліб», «Тигрес», ТМ «Руна», «Юніка», ПАТ «Луцькпластмас», «Волинський сувенір», творча формація «Вузлик», «Бісеринка», Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І. В. Стравінського, Луцький центр професійно-технічної освіти, Східноєвропейський національний університет, Маневицька виправна колонія (№42), майстрині Тамара Єрмолаєва, Алла Свідерська, Жанна Троцюк, Валентина Галкіна, волинські художниці та інші. Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» дякує усім учасникам та відвідувачам ярмарку «Підтримай героя!».

Ми продовжуємо збір коштів та теплих речей для військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

 

Share

Пости в сюжеті