Анонси Допомога захисникам країни! Новини

Понад 20 учасників запропонують свої товари лучанам на благодійному ярмарку, аби підтримати українських героїв

Понад 20 учасників приймуть участь у благодійному ярмарку «Підтримай героя!», що відбудеться у Палаці учнівської молоді на цих вихідних, аби допомогти військовим. Про це повідомляють організатори заходу – ГО «Фундація розвитку громад» та Волинська торгово-промислова палата.

Так, 29-30 листопада з 10.00 до 20.00 години у Палаці учнівської молоді м. Луцьк пройде благодійний ярмарок «Підтримай героя!». Кошти, виручені під час ярмарку будуть використані на потреби волинських військових в зоні АТО.

На ярмарку лучанам свої товари запропонують  Ryaba Vosh, ПВКП «Волиньспецторг», Арт-Дім, книгарня «Руніка», ПАТ «Теремно Хліб», «Тигрес», ТМ «Руна», «Юніка», ПАТ «Луцькпластмас», «Волинський сувенір». Участь у ярмарку також приймуть Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І. В. Стравінського, Луцький центр професійно-технічної освіти, Луцький Національний технічний університет, Маневицька виправна колонія (№42), майстрині, художники міста, професійний фотограф. Отже, на ярмарку можна буде придбати: випічку, продукти, вишиванки, картини, книжкидля дорослих та дітей, дитячі іграшки, шапки та рукавички, вироби з пластмаси, прикраси, вироби з соломи та паперу, сувеніри та інше.

Крім того, на ярмарок 29-30 листопада з 15.00 до 18.00 години буде запрошено професійного фотографа, аби усі бажаючі могли зробити патріотичне фото з побажанням для бійців.  Впродовж обох днів можна буде писати та приносити листи для бійців. Також для дітей та усіх бажаючих буде проведено майстер-клас по виготовленню патріотичних листівок.

Бажаючих допомогти просимо приносити речі, які необхідні нашим військовим. Це такі теплі речі, як: тепла військова форма, теплі кофти, зимові берци, тактичні та звичайні теплі рукавиці, тепла білизна, теплі шкарпетки, зимові спальники. Речі мають бути в хорошому стані та чисті. Завжди актуальні чай, кава, горіхи, цигарки, антивірусні препарати та вітаміни.

Більш детальна інформація про ярмарок «Підтримай героя!» за тел.: 0673328802; 0673323040. Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та теплих речей для військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Самостійно перераховувати кошти можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

оголошення ярмарок2 (1)

Share

Пости в сюжеті