Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Початок реалізації проекту «СТАНЬ АНГЕЛОМ – допоможи дітям, які хворіють на муковісцидоз»

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» проводить благодійну акцію «СТАНЬ АНГЕЛОМ – допоможи дітям, які хворіють на муковісцидоз» в рамках програми «Врятуймо добру людину». Проект реалізовується за підтримки Фундації ім. князів благодійників Острозьких, АБ « Укргазбанк» та Асоціації платників податків України.

Метою акції є надання допомоги на лікування, а саме – придбання і передача необхідних ліків для антибіотикотерапії 16 дітям – інвалідам, які хворіють на рідкісну хворобу муковісцидоз. Щорічно батькам для лікування дітей потрібно щонайменше 50000 грн., адже держава не в змозі повною мірою забезпечити таких хворих медикаментами тому, що в бюджеті коштів для цього не передбачено.

Муковісцидоз – рідкісна важка спадкова хвороба. Ймовірність виживання до 20 років надзвичайно мала. Муковісцидоз – це хвороба, але не вирок, з нею важко, проте можна боротися. Оскільки муковісцидоз є універсальною екзокринопатією спадкового генезу, про остаточне виліковування хворого мови, на жаль, поки що йти не може. Але уповільнення прогресування тяжких деструктивних змін в різних органах і високий рівень медичної та соціальної реабілітації хворого на муковісцидоз цілком можливі в кожному випадку, і тому дітям , хворим на муковісцидоз необхідно щоденно приймати ліки, проводити інгаляції, займатись спеціальними фізичними вправами .

Share

Пости в сюжеті