Допоможи врятувати життя дитині! Новини Проекти

Під час акції «Діти і літо», лучани збирали кошти для 1,5-річного хлопчика, якому потрібна операція на очі

17 серпня у Луцьку на «Книжковому пасажі» пройшла акція «Діти і літо», де було проведено різні майстер-класи для дітей. З ініціативи ВОГО «Фундація розвитку громад» під час акції також було проведено сбір коштів для маленького лучанина Романа Вакулінського, якому терміново потрібна операція на очі.

Під час акції волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» провели майстер-клас по плетіння із бісеру для наймолодших діток (плетіння браслетка на ручку), творчій майстер-клас колаж «Метелик» та боді-арт, під час якого майстри виконувати усім бажаючим різнокольорові малюнки на тілі. Усі кошти, що було зібрано під час проведення цих майстер-класів, а це – 239 грн, будуть направлені ВОГО «Фундація розвитку громад» на лікування Романа Вакулінського.

Вакулінському Романові лише 1,5 роки. У такому ранньому віці лікарі поставили йому страшний діагноз: затримка статокінетичного розвитку, вегето-вісцеральні дисфункції, синдром внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС. Інакше кажучи, у дитини діагназували затримку фізичного та психічного розвитку. Нажаль, в Україні поки що нема відповідних умов для лікування таких хвороб, тому постає питання про дороговартісну операцію за кордоном. Ціна лікування – 7 000 доларів. Батьки Романа не в змозі впоратися з недугом сина своїми силами та потребують допомоги небайдужих до чужого горя людей.

ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім лучанам, що підтримали Вакулінського Романа під час акції «Діти і літо». Допомагати хлопчику можна й надалі. Усі небайдужі можуть самостійно перерахувати гроші на р/р 26005183707.980 МФО 320478 АБ «Укргазбанк» ЄДРПОУ 37707135 з поміткою «Безповоротна допомога на лікування Вакулінського Романа Валерійовича».

Дізнатись докладніше про допомогу Вакулінському Романові та інші благодійні акції, переглянути офіційні документи що до хвороби хлопчика та інших дітей і отримати іншу додаткову інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43. Тел: 0673328802.

05

00

01

03

004

Share

Пости в сюжеті