Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Першластівки допомоги для Катрусі

ВОГО «Фундація розвитку громад» активно працює над акцією «Допоможемо дітям, хворим на муковісцидоз». Коли чуєш назву цього захворювання, стає не всім одразу зрозуміло, що це таке.

Муковісцидоз – це доволі рідкісне захворювання, пов’язане з генними розладами, що призводить до ураження залоз зовнішньої секреції, органів дихання та шлунково-кишкового тракту. На Волині зареєстровано 15 дітей з таким діагнозом. Тому муковісцидоз – це хвороба, але не вирок, з нею важко, проте можна боротися. Звісно, коли є морально та матеріальні підтримка.

Зараз ми допомагаємо Боровик Катерині. Діагноз у неї: Муковісцидоз (Cystic Fibrosis, del F 508/x) з панкреатичною недостатністю. Хронічний обструктивний бронхіт, стадія загострення, ХДН0-1, ССН0. Хронічна колонізація Pseudomonas aeruginosa. Локальний пневмофіброз зліва. МЗЦД (Муковісцидоз-залежний цукровий діабет), стадія декомпенсації. Хронічний холестатичний гепатит.

Хворіти Катя почала з народження. Через 3 дні була проведена операція з приводу подвоєння тонкого кишківника. Діагноз – муковісцидоз встановили в 3,5 років в «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі» у Львові, де і вперше дівчинка лікувалась. Та як то кажуть, біда сама не приходить. В шестирічному віці помер тато Каті, і вона залишилась напівсиротою. Мама працює в інституті, але цих коштів не вистачає, щоб забезпечити відповідне лікування, обслідування. Наразі, після проведеного лікування в клінічній Львівській лікарні , стан задовільний, але потребує постійного вживання необхідних ліків, прийому інсуліну. А це знову – немалі кошти. Лікується дівчинка вже понад 13 років. Періодично відбувається рецидив хвороби, що потребує стаціонарного лікування двічі на рік у Львові.

Зараз шістнадцятирічна Катя навчається на другому курсі Луцького коледжу рекреаційних технологій за спеціальністю «Готельне обслуговування». А також розвиває у собі і творчі здібності: пише вірші, малює та відвідує театральний гурток. Від цього почувається щасливою та задоволеною. І понад усе мріє про те, що буде здоровою та ніщо не перешкоджатиме її саморозвитку. Коли тобі шістнадцять і світ відкриває стільки нових доріг, так хочеться якнайшвидше обрати свою стежину. На жаль, буває, що ми не можемо змінити все, але в силі посприяти змінам!

Акція по збору коштів стартувала 18.10.2013р. За цей час Фундація за допомогою Всеукраїнської благодійної ініціативи «Укргазбанку» “БАНК ДОБРИХ СПРАВ” зібрали 1016 грн., за які купили дівчині необхідні ліки (Урсофальк, 500 мг., 2 уп.)

В проведенні цієї акції нам допомагали: Торговий дім «Салют» (м. Володимир-Волинський , вул. Д.Галицького, 12); магазин «Салют» (м. Ковель, вул. Незалежності, 56); ПП «Лазарєв І.Б.»; ТзОВ Гастроном № 27 ЛТД; ПП «Акрополь»; ВТФ «Медсервіс-оптика»; магазин «Зося»; супермаркет «Мінімаркет»; супермаркет «Фуршет»; ТзОВ «Континіум-Трейд» супермаркет «Експрес Там-Там»; ТВТзоВ «Знання»; Магазин «Органік Маркет»; магазин «Наш край».

Дуже дякуємо всім за підтримку та небайдужість до чужого горя!

Ми продовжуємо допомагати дітям, хворим на муковісцидоз – долучайтесь і ВИ!

Після акції ВОГО «Фундація розвитку громад» надасть установам, де збирались гроші, повний фінансовий та аналітичний звіт про їх використання.

Share

Пости в сюжеті