Допомога захисникам країни! Новини

«Перемога нашими руками»: недільний ярмарок в допомогу АТО

29 березня (неділя) з 10:00 до 19:00 на Театральному майдані міста Луцьк проходитиме виставка-ярмарок «Перемога нашими руками». Організатором заходу виступає ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки Луцької міської ради.

Метою заходу є ознайомлення жителів міста з проблемами військового забезпечення волинських солдат, виховання почуття поваги до українських військових, збір коштів, амуніції й іншої допомоги для забезпечення потреб 14-ої механізованої бригади.

«Ми вже давно планували провести такий ярмарок, адже таким чином зможемо на суспільному рівні підняти проблему матеріально-технічного забезпечення солдат. Тож маємо надію, що ярмарок не лише стане своєрідною розвагою для лучан, а й сколихне кожного та згуртує волинську громаду навколо спільної біди – війни на Сході. Крім того, ми зможемо детально розповісти про потреби військових, а також надати звіти по раніше наданій допомозі», – стверджує керівник соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любовь Казмірчук.

У програмі заходу заплановані:

  • волонтерський воєнпром (виставка товарів, що виробляють волинські волонтери власними силами);
  • благодійний ярмарок речей ручної роботи від волинських майстрів;
  • польова кухня;
  • демонстрація військової техніки;
  • патріотичне фото;
  • дартс;
  • написання листів бійцям;
  • майстер-клас по виготовленню писанок (15:00).

Зауважимо, що усі виручені на ярмарку кошти будуть спрямовані на потреби 14-ої механізованої бригади. Крім того, буде проходити збір необхідних для бійців речей: засобів гігієни, кави, чаю, солодощів та цигарок.

«Ми дякуємо усім, хто вже долучився до нашої ініціативи й допомагає у проведені та організації ярмарку. Запрошуємо всіх, хто ще вагається, долучитися, представити власні вироби чи продукцію власного підприємства, і разом з тим – допомогти волинським військовим», – додає одна з організаторок ярмарку Юлія Євпак.

Крім того, принести необхідні речі кожен небайдужий може в офіс ГО «Фундації розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки, 2-ий поверх), або ж перерахувати кошти на картку ПриватБанку 4149 4978 2335 8173 (Євпак Юлія Сергіївна, виконавчий директор організації). Такомж можна перерахувати пожертви на розрахунковий рахунок організації: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потребу військових в зоні АТО. Пам’ятайте, кожна гривня може врятувати солдату життя!
Зауважимо, що ВОГО «Фундація розвитку громад» постійно займається збором коштів та спорядження для волинських військових. Переглянути звіти про виконану роботу та направлену солдатам допомогу можна на офіційному сайті організації – http://vogofrg.org/, а також у соціальних мережах.
11088046_1625314224371658_549010266_o

Share

Пости в сюжеті