Анонси Лист солдату Новини

Патріотів Волині запрошують 28 вересня на Театральний майдан Луцька, для підтримки української армії

28  вересня, на Театральному майдані Луцька з 12.00 до 20.00 години, з ініціативи  заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, пройде благодійна концертно-громадська акція волинських митців та усіх патріотів Волині на підтримку української армії «ДОПОМОЖЕМО ВОЛИНСЬКИМ ВОЇНАМ – ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ КОЖНОГО З НАС!!».

У рамках проведення благодійного концерту,  за сприяння ВОГО «Фундація розвитку громад», відбудеться благодійна акція : «Напиши листа солдату – «Все для перемоги!».

В рамках заходу ВОГО «Фундація розвитку громад» пропонує лучанам підтримати солдат, що ризикують своїм життям на Сході країни, теплими словами та подякою за їх героїзм та мужність.

«Можна прийти та написати листа солдатам, разом із дітьми намалювати картину, створити листівку. Важливо, щоб українська армія знала, наскільки її підтримують звичайні люди: як ми хвилюємося за них, як вболіваємо» –  говорить виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Організатори повідомляють, що у благодійному концерті  візьмуть участь відомі артисти, письменники, поети, музиканти  і творчі колективи Волинського краю, зокрема: Валерій Маренич, Василь Чепелюк, Галина Овсійчук, Михайло Лазука, Алла Опейда, Вячеслав Судима, Адам Горбатюк, Юрій Поліщук, Юрій  Матвійчук, Іван Чернецький, Володимир Лис, Василь Простопчук, ансамбль афганської пісні «ВІВАТ», гурти «Терлич» та «Дайте спокій». Мистецькі програми для благодійного концертного марафону  привезуть лучанам  та гостям міста творчі колективи з Ковеля, Рожищ, Турійська, Ківерець, Луцького району.

 

Підтримаємо разом волинських воїнів – вони захищають кожного із нас!

Share

Пости в сюжеті