Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів Новини

Операція для семимісячної дівчинки: «Фундація розвитку громад» знову перераховує кошти

Нещодавно у «Фундацію розвитку громад» знову звернулися за допомогою батьки Мартинюк Даринки, якій терміново потрібні кошти на лікування. Дівчинка знову потребує медичне обстеження у Білорусі та операцію.

Даринці лише вчора виповнилося сім місяців, однак за такий короткий період свого життя, вона уже чимало часу змушена боротися за здоров’я. Вона народилася із вродженою вадою – екстрофією сечового міхура. Поставлений діагноз досить серйозний, а лікування вимагає чималих сил й коштів, адже потрібно проводити постійні обстеження й необхідні операції у одній із клінік Білорусі (в Україні немає компетентних лікарів у цій сфері). Коштів у сім’ї катастрофічно не вистачає, адже при мінімальних доходах та шалених витратах на лікування, батьки повинні забезпечити усе необхідне й іншим трьом дітям.

«Сім’ї Мартинюк ми допомагаємо ще від народження Даринки, адже історія дівчинки нас відразу сколихнула. Ми намагаємося постійно підтримувати сім’ю, слідкувати за їхніми новинами. Крім того, на постійній основі проводимо збір коштів, а також залучаємо пожертви із інших наших проектів», – зауважують у прес-службі ГО «Фундація розвитку громад».

От і вчора організацією було перераховано кошти на картку батька хворої дівчинки. Сума невелика – 652 гривні, однак, у таких випадках кожна гривня є неймовірно важливою.

Допомогти цій сім’ї можете й ви!

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Мартинюк Дарини»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

0001

Share

Пости в сюжеті