Новини

Новий благодійний проект

Вивчати мови можна все життя а також вдосконалювати знання – таку ідею ми пропагуємо для нашого нового благодійного проекту polilanguage.com, який спрямований на будь яку категорію наших громадян, які бажають вдосконалювати свої знання, вивчати або підтримувати свої знання іноземних мов. Благодійною складовою нашого проекту є бажання постійно допомагати іншим ( школам, інститутам та ін. закладам) в яких не має достатньо коштів для закупівлі сучасних методичних матеріалів, словників, плакатів та інших речей для оформлення кабінетів для вивчення іноземних мов.

Щоб скористатись нашими пропозиціями і одночасно стати благодійником потрібно перейти на веб сторінку нашого мовного проекту polilanguage.com і вибрати безкоштовне (пробне) заняття з викладачем, який виявить Ваш рівень знань та запропонує пакет навчальних програм з відповідною кількістю занять та годин. Всі внески коштів відбуваються з коментарем “Благодійні внески” і приходять на розрахунковий рахунок нашої горомадської організації.

Коли Вам сподобається наш викладач та його кваліфікація  – та ви зробите свій вибір – ми зможемо відповідно за Ваші благодійні внески запропонувати Вам допомогти в оформленні якогось із класів в селі чи містечку, де буде при передачі допомоги згадуватись Ваше ім’я. Тобто навчаючись у нас  – Ви одночасно зможете зробити добру справу, поділитись з ближнім і відчути задоволення від наданої допомоги. Отримуючи для себе  – ділитись – це гасло нашого проекту!
Приєднуйтесь!
polilanguage.com

Наші контакти:
info@polilanguage.com
(067) 332-88-02

Share

Пости в сюжеті