Екологічні ініціативи Новини Проекти Тренінги

24 лютого в Нововолинську відбудеться “Енергетичний форум”

Фундація розвитку громад уже декілька років проводить освітні заходи по енергозбереженню та альтернативній енергетиці в Луцьку, а цього року Фундація поставила за мету об’їхати всі районні центри й міста Волині та провести «Енергетичний форум» на базі міських та районних рад, аби привернути увагу місцевої влади та громад до нових технологій на ринку енергетики. Альтернативна енергетика здатна суттєво зменшити витрати на електроенергію, і, таким чином, заощадити кошти місцевих бюджетів, більш того, дозволяє отримати додаткові кошти, скориставшись «зеленим тарифом» для сонячної енергетики. Також використання альтернативної енергетики може допомогти у вирішенні проблеми гарячого водопостачання.

«В цьому році ми запланували проведення десятків подібних Енергетичних Форумів на теренах Волині, – говорить голова «Фундації Розвитку Громад» Роман Михальчук. – Інформацію, яку ми доносимо можна використовувати у вигляді готових рішень. З цією метою ми долучаємо до проведення цих заходів експертів та фахівців у сфері альтернативної енергетики, тож кожен може дізнатись, як зекономити та заробити на відновлювальній енергії. Ми запрошуємо до участі в наших Форумах усіх підприємців та людей, які хочуть змінити існуючий стан речей, адже доносимо до них реальні речі та досвід, який вже працює в Україні та, зокрема, на Волині».

У січні цього року Фундація розвитку громад провела «Енергетичний форум» у Луцьку з представниками ОСББ міста та в Ковелі, в лютому форум уже відбувся у Володимирі-Волинському.

Наступний захід заплановано на 24 лютого у Нововолинську за сприяння міської ради цього шахтарського міста. До речі, усі котельні Нововолинська працюють на природному газі, що зайвий раз демонструє необхідність кардинальних змін в підходах до інвестування коштів.

novovolynsk-forum-afisha-r-Recovered---

Запрошуємо долучатися до участі в наших заходах та ініціювати проведення Енергетичних Форумів у ваших населених пунктах – Фундація розвитку громад готова надати підтримку у організації та проведенні цих просвітницьких заходів.

Share

Пости в сюжеті