«Мовне волонтерство» Новини

Новий рівень проекту «Мовне волонтерство» – шукаємо підприємства для співпраці

У січні 2016 року стартувала нова хвиля «Мовного волонтерства».  Нагадаємо проект діє вже майже рік і його метою є проведення у м. Луцьку безкоштовних курсів із вивчення іноземних мов.

Задоволені успішним досвідом попередніх наборів, цьго разу ми вирішили вийти на якісно новий рівень. Вперше курси проходять не тільки у «Вільному просторі», а й безпосередньо в установах де працюють учасники. Ми зібрали колективи Міської ради, Муніципальної поліції, ЦНАП, Департаменту Агропромислового розвитку, Земельного Управління, Управління архітектури та проводимо занняття з занглійської мови у зручний для них час (переважно в обідню перерву) в приміщення цих державних установ.

Досвід такої співпраці нам дуже сподобався! Наші викладачі отримують все необхідне для успішного проведення курсів – зручні конференц зали, дошки, проектори та навіть ноутбуки. З наступного тижня плануємо запустити курси ще й у Волинському обласному центрі зайнятості.

Ми хочемо і надалі співпрацювати з різноманітними підриємствами в рамках «Мовного волнтерства». Якщо Ви працюєте у компанії, є її власником/директором і Вас цікавить наш проект – пишіть на емейл (frgvogo@gmail.com) та телефонуйте нам (067 332 88 02) . Разом ми можемо принести зміни у наше суспільство. Адже не забувайте, що у сучасному світі мови – це шлях до успіху, комунікації та нових можливостей.

Share

Пости в сюжеті