«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Нові «випускники» проекту «Мовне волонтерство» одержали сертифікати

Нові учасники проекту «Мовне волонтерство» – слухачі 10-годинного безкоштовного курсу англійської мови – одержали сертифікати про активну участь у цьому благодійному заході від ГО «Фундація розвитку громад». Під час занять, приємного спілкування ми знайомимося, значно розширюємо коло своїх контактів, дійсно стаємо друзями, придумуємо нові спільні проекти, включаємося у благодійну роботу на благо міста – ми реально розвиваємо свою громаду.

Саме на цьому наголосив голова ГО «Фундація розвитку громад» Роман Михальчук під час неформального спілкування з новими друзями нашої благодійної ініціативи. Продовжити працювати у спільних проектах, долучаючись до здійснення нових задумів, пропонувати власні свіжі ідеї – це і є, власне, мета «Мовного волонтерства».

Серед слухачів курсу – студенти, підприємці, педагоги, службовці… Люди надзвичайно серйозні і дуже зайняті. Та їх приводить до нас на курси усвідомлення того, що сучасна успішна людина має володіти іноземною мовою (краще навіть, якщо більш як однією!)  для ділового спілкування, подорожей, саморозвитку і особистих зв’язків. Найактивніші слухачі, котрі регулярно відвідували зустрічі та старанно включалися у запропоновані викладачем-волонтером Марією Пилипчук навчальні ситуації, сьогодні отримали заслужені сертифікати.

Під час занять, які проходили у дружній і неформальній атмосфері, ми дивилися відео, слухали музику, спробували заспівати і самі, включалися у найпоширеніші комунікативні ситуації, які найчастіше виникають у українського мандрівника за кордоном: «At a Hotel», «In the Street», «Emergency», «Birthday Congratulations» та багато інших. Важливо знати, якими є доречні теми для розмов з іноземцями, так звані ‘small talks’, які є дуже показовими при зустрічі різних культур, менталітетів, стилів життя, а також розуміти різницю між діловим та дружнім спілкуванням, щоб не втрапити у халепу та не звучати фамільярно на бізнес-зустрічі. Цікаво було подумати над такими питаннями: яка мінімальна кількість англійських слів необхідна для жвавого спілкування? Скільки часу потрібне для опанування мови на середньому рівні? Як покращити власну вимову? Які корисні ресурси допомагають у вивченні мови сьогодні? Що нового пропонується наразі для швидкого опанування мови? Як подолати власний психологічний бар’єр та почати розмову?

То це мало чи багато – 10 занять англійською? Вони були максимально насичені корисною інформацією для кожного слухача, доповнені розсилкою на електронні скриньки цікавими навчальними матеріалами, котрі допоможуть і надалі працювати над підвищенням рівня володіння англійською мовою. Впевнені, що вони стануть вам у пригоді!

Дякуємо усім слухачам за приємне спілкування та чекаємо Вас на наших нових проектах!

Share

Пости в сюжеті