Новини

Німецький досвід задля сприяння зеленій модернізації української економіки

Зелена економіка є новою темою для України. Сфера енерго- та ресурсоефективності була малопривабливою для підприємств. Наразі все більшої актуальності набуває процес економічного розвитку зі зниженим рівнем споживання енергії та більш ефективним використанням ресурсів на підприємствах.
В рамках співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» і «Спеціалізовані енергетичні технології» по програмі сприяння зеленій модернізації української економіки, СЕТ та Фундація Розвитку Громад проводить консультації підприємств та приватних секторів з питань енергоефективних технологій в дистанційному режимі або в шоурумі за адресою Дубнівська 15, Луцьк.
Навчальний центр сонячної енергетики обладнано демонстраційними матеріалами, такими як сонячний колектор та фотоелектричний модуль. Можна подивитись функціонування обладнання, та перевірити його в дії. ЗМІ, керівники різних комунальних установ, фахівці, студенти, власники приватних домогосподарств та всі бажаючі можуть долучитись до процесу спорудження та встановлення сонячних колекторів сезонної дії для отримання гарячої води від сонця, фотоелектричних модулів для отримання електроенергії від сонця. По результатах проекту буде виданий Посібник (інструкція), який інформуватиме як власними силами спорудити сезонний сонячний колектор.

Share

Пости в сюжеті