Акції Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів Новини

Назарій і Дмитро потребують термінової допомоги!

У травні у мережі аптек ДВТП «Волиньфармпостач» волиняни помітили скриньки для сбору коштів із зображенням дітей. Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» в рамках програми «Врятуй добру людину!» проводила благодійну акцію «Стань ангелом – допоможи дітям, які хворіють на муковісцидоз». Муковісцидоз – аутосомне, рецесивне, спадкове захворювання екзокринної залози, яке вражає легені, потові залози та травну систему, викликаючи хронічні респіраторні та травні проблеми.

Матері 8-річного Ковальчука Дмитра і 15-річного Бондарука Назарія, котрим лікарі поставили страшний діагноз «Муковісцидоз з панкреатичною недостатністю», звернулись до ВОГО «Фундація розвитку громад» по допомогу. Дмитру до вересня треба зібрати 50 тис. гривень, а Назарові щомісяця на ліки потрібно 10 тісяч (всього 50 тісяч гривень). Обидві дитини у дуже тяжкому стані. Нажаль, їх родини не мають необхідних грошей на лікування.

Під час проведення благодійної акції у мережі аптек ДВТП «Волиньфармпостач», ВОГО «Фундація розвитку громад» зібрала майже 7 тисяч гривень на лікування Дмитра та Назарія. На частину суми, а саме на 702 грн, було закуплено препарат «Лізолід» для Ковальчука Дмитра, бо дитина потребувала термінового лікування. ВОГО «Фундація розвитку громад» продовжує збирати кошти для хворих дітей та звертається до всіх небайдужих з проханням про допомогу.

За додатковою інформацією можна звернутись за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43, тел. 0673328802, або самостійно надіслати кошти на р/р 26005183707.980 МФО 320478 АБ «Укргазбанк» ЄДРПОУ 37707135 з поміткою «Безповоротна допомога на лікування дітей, хворих на муковісцидоз».

Кожна зібрана гривня може зберігти дитині життя. Не будьте байдужими.

Share

Пости в сюжеті