Відео Екологічні ініціативи Новини Проекти Тренінги

Навчальні матеріали по виготовленню сонячного колектора

Фундація розвитку громад разом з Спеціалізовані Енергетичні Технології (СЕТ), Луцьким Національним Технічним Університетом (Луцьким НТУ) та Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammmenarbeit  (GIZ) розпочали новий проект по створенню власними руками сонячних колекторів для отримання гарячої води за допомогою сонячної енергії.

Метою є підтримання ініціативи по наочному та практичному навчанню студентів та аспірантів технічних спеціальностей за допомогою досвідчених інженерів компанії СЕТ (Спеціалізовані Енергетичні Технології).

Проект стартував з 1-го квітня 2017 року і буде тривати до 31 жовтня поточного року.

В планах проекту спорудження двох систем підігріву води ємностями по 200 літрів на добу, весь процес виготовлення, випробування, налагодження, встановлення та семінарські заняття на базі отриманого досвіду для широкого ознайомлення керівників, власників приватних будинків з різних регіонів Волинської області.

Плінується випуск брошури, з ілюстраціями і точними кошторисними даними та фотоінструкціями по спорудженню та встановленню сонячних колекторів.

Маємо надію, що наш спільний проект дозволить всім охочим економити на енергоносіях та показати варіанти здешевлення цих конструкцій, що позитивно вплине на енергонезалежність об’єктів та зменшить соціальний тиск на жителів Волині.

Приєднуйтесь до наших проектів, якщо у Вас є ідеї та необхідність проведення у Вас в населеному пункті майстер-класів по виготовленню сонячних колекторів, пишіть нам на електронну скриньку та телефонуйте:

(067) 332-88-02
frgvogo@gmail.com

 

 

Share

Пости в сюжеті