«Здорова нація — здорове майбутнє» Новини Проекти

Насильство в сім’ї: як його уникнути?

Конфлікти в сімї, насильство чоловіка над жінкою та жінки над чоловіком, маральні й фізичні аспекти, причини виникнення та шляхи виходу із таких ситуацій. Саме про це, сьогодні, 10 вересня ми розмовляли із студентами 4 курсу Інституту іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки. На зустріч також було запрошено керівника Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги Наталію Мишко.

Насильство в сім’ї – це один із проявів порушення прав людини та діючого законодавства, що відбувається кожного дня! За офіційною статистикою, кількість випадків сімейного насильства щорічно збільшується на 10 %. При цьому близько 60 % дітей у віці від 2 до 14 років та близько 68 % жінок страждають від дій агрессора.

«Проблема насильства є! І це не потрібно приховувати, її потрібно вирішувати. Наразі варто навчити молодь правильно діяти та пояснити, що не слід соромитися попросити допомоги, розповісти про свої проблеми чи втрутитися у скандальні ситуації сусідів. Потрібно діяти, адже перший крок для того, щоб змінити світ необхідно зробити самому», – стверджує керівник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Галина Курус.

В свою чергу Наталія Мишко зауважує, що конфлікти можна вирішити, однак для цього потрібне бажання отримати допомогу: «ми пропонуємо шляхи виходу, а якою дорогою йти та що робити людина обирає сама. Кожен сам собі обирає шлях! Однак найбільше від таких ситуацій страждають діти, з ними працювати найтяжче».

Share

Пости в сюжеті