«Мовне волонтерство» Новини

Запрошуємо бажаючих вивчати іноземні мови

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

Йоганн Вольфганг фон Ґете

 У наш час знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Зокрема чим більше мов ви знаєте, тим вищі ваші шанси будь-де: на ринку праці, в подорожах, у спілкуванні з цікавими людьми з будь-якого куточку світу. У сучасному житті знання іноземних мов не тільки дозволяє людині почуватися більш успішною, але й з легкістю руйнує кордони та робить світ довкола цікавішим.

Долаючи стереотипи, що навчання іноземній мові в наш час – це дороге задоволення, ГО «Фундація розвитку громад» в рамках роботи Центру Європейської Інформації Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки оголошує про відкриття нового проекту «Мовне волонтерство». Мета проекту – навчання іноземним мовам країн ЄС (англ., нім.) всіх зацікавлених осіб із застосуванням інтерактивних прийомів та сучасної методологічної бази.  Проект реалізовуватиметься силами волонтерів з професійним досвідом вивчення та викладання іноземних мов, перекладацької та переговорної діяльності, студентів-лінгвістів та носіїв мов.

Заняття в перший місяць роботи проекту будуть проводитись у вигляді занять з черговим викладачем, який протестує існуючі знання та надасть кожному охочому необхідну методичну та практичну допомогу по вивченню мов або вирішенню конкретних ситуацій, які виникли у спілкуванні з представниками інших країн в сферах бізнесу, приватних справ, туризму тощо та в подальшому зможе розробити індивідуальний курс занять.

Чергування будуть відбуватись щодня, починаючи з 02 березня 2015 року у приміщенні Центру Європейської Інформації (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки).

Графік чергування та години навчання будуть розміщені на сайті http://vogofrg.org/ , групі ВОГО Фундація розвитку громад в соціальних мережах.

Довідку можна отримати: тел. 0332 74 02 32; е-пошта: frgvogo@gmail.com

Share

Пости в сюжеті