«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Набір у групи з вивчення англійської припинено!

Сьогодні, 3 квітня припинено набір у групи з вивчення англійської мови за програмою «Мовне волонтерство». Про це повідомляють організатори проекту: Центр Європейської Інформації Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки за сприяння ВОГО «Фундація розвитку громад» та ТОВ «Українська софтверна компанія».
Інформаційними партнерами виступили Інтернет-ресурси «ВолиньPost», «Волинські новини», «Волинська правда», «Волинський інформаційний портал».
«Ми не очікували такого ажіотажу. Лише станом на перше квітня своє бажання вивчати англійську висловили більше 300 лучан. Зауважу, що дзвінки продовжувалися й далі. На жаль ми не можемо справитися із таким напливом, тож змушені скоротити кількість груп. Зараз ми готові проводити навчання для 130-ти лучан. Решту ж просимо трохи зачекати», – стверджує прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.
Нагадаємо, що курси проводяться абсолютно безкоштовно, проте вітається символічна плата в якості внесення пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад».
STOP

Share

Пости в сюжеті