Анонси Допомога захисникам країни! Новини

На благодійному ярмарку у Луцьку можна буде зробити фото-побажання для військових та патріотичну листівку

На благодійному ярмарку «Підтримай героя!», що відбудеться 29-30 листопада з 10 до 20 години у луцькому палаці учнівської молоді, можна буде  фото-побажання для військових та навчитись створювати гарні патріотичні листівки.  Про це повідомляють організатори заходу – громадська організація «Фундація розвитку громад» та Волинська торгово-промислова палата.

Так, у суботу, 29 листопада о 14.00 для дітей та усіх бажаючих буде проведено майстер-клас по виготовленню патріотичних листівок. У суботу та неділю (29-30 листопада) з 15.00 до 18.00 години на ярмарок буде запрошено професійного фотографа, аби усі бажаючі могли зробити патріотичне фото з побажанням для солдат. Обидва заходи відбуватимуться за пожертви.

Крім того, на ярмарок можна буде приносити необхідні речі для військових та писати їм листи. Військовим зараз потрібні: тепла військова форма, теплі кофти,  зимові берци,  тактичні та звичайні теплі рукавиці, тепла білизна, теплі шкарпетки,  зимові спальники, чай, кава, горіхи, мед, супові набори із сухих овочів, цигарки, вітаміни, антивірусні препарати. Речі мають бути в хорошому стані та чисті.

Військовим в зоні АТО можна просто прийнявши участь у ярмарку. Виручені кошти від продажу товарів будуть витрачені на потреби волинських бійців в зоні АТО – це теплі речі, прилади нічного бачення, медикаменти. На ярмарку «Підтримай героя» можна буде придбати: випічку, продукти, вишиванки, картини, книжки для дорослих та дітей, дитячі іграшки, шапки та рукавички, вироби з пластмаси, посуд, прикраси, вироби з соломи та паперу, сувеніри та ще багато чого іншого.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та теплих й необхідних речей для військових. Приносити речі можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел.: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті