Анонси Допомога захисникам країни! Новини

На благодійному ярмарку у Луцьку будуть збирати речі для військових

На благодійному ярмарку «Підтримай героя!», що відбудеться у луцькому Палаці учнівської молоді (вул. Шопена, 18) 29-30 листопада з 10.00 до 20.00 години, будуть збирати необхідні речі для військових. Організатори заходу – ГО «Фундація розвитку громад» та Волинська торгово-промислова палата.

Отже, перелік речей для військових, що можна приносити до Палацу учнівської молоді:

– тепла військова форма

– теплі кофти

– зимові берци

–  тактичні та звичайні теплі рукавиці

–  тепла білизна

– теплі шкарпетки

– зимові спальники

– чай

– кава

– горіхи

– мед

– супові набори із сухих овочів

– цигарки

– вітаміни

– антивірусні препарати

Просимо звернути увагу на те, що речі мають бути в хорошому стані та чисті.

Допомогти бійцям можна просто прийнявши участь у ярмарку,  бо виручені кошти від продажу товарів будуть витрачені на потреби волинських бійців в зоні АТО (теплі речі, прилади нічного бачення, медикаменти). На ярмарку «Підтримай героя» можна буде придбати: випічку, продукти, вишиванки, картини, книжки для дорослих та дітей, дитячі іграшки, шапки та рукавички, вироби з пластмаси, посуд, прикраси, вироби з соломи та паперу, сувеніри та ще багато чого іншого.

Крім того, 29-30 листопада з 15.00 до 18.00 години на ярмарок буде запрошено професійного фотографа, аби усі бажаючі могли зробити патріотичне фото з побажанням для бійців.  29 листопада о 14.00 для дітей та усіх бажаючих буде проведено майстер-клас по виготовленню патріотичних листівок. Впродовж обох днів також можна буде писати та приносити листи для бійців.

Нагадуємо, громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та теплих й необхідних речей для військових. Приносити речі можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел.: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.оголошення ярмарок2 (1)

Share

Пости в сюжеті