«Мовне волонтерство» Новини

Мистці Луцька – активні учасники проекту «Мовне волонтерство»

Викладач Марія Пилипчук працює уже в третій хвилі проекту «Мовне волонтерство» від ГО «Фундація розвитку громад» і пересвідчилася на власному досвіді – кожна група слухачів є по-своєму цікавою і неповторною завдяки тим людям, які її складають. До кожної групи – свій підхід і особливі теми зацікавленості.

Група слухачів, котрі активно долучилися до вивчення англійської мови в залі Галереї мистецтв Національної спілки художників України, – це відомі у нашому краї і за кордоном професійні художники, дизайнер і арт-куратор, вільні мистці та майстрині. Творчі особистості випромінюють особливу енергетику сприйняття, вони дуже активні і сприйнятливі, уважні і допитливі до деталей, надзвичайно ерудовані. Мистці багато подорожують і спілкуються, постійно перебувають у пошуку нових ідей. Тому і заняття з ними були насичені культурологічною інформацією і тісно пов’язані з мистецькою діяльністю.

Зустрічі, які проходили у стінах Галереї мистецтв відбувалися у особливій атмосфері – у залі змінювали одна одну експозиції, ми вивчали матеріали, пов’язані з мистецтвом, слухали музичні композиції відомих музикантів Луї Армстронга і Джона Леннона, обговорювали цікаві події і відображені у англійській мові особливості менталітету її носіїв.

18 квітня Роман Михальчук, керівник ГО «Фундація розвитку громад», зустрівся з групою слухачів-мистців та вручив їм сертифікати про участь у проекті «Мовне волонтерство». Він також розповів про діяльність Фундації, запросив до участі у її благодійних проектах. Зокрема, художників зацікавив проект благодійної он-лайн платформи, на якій можна показати власні художні твори, вироби hand-made. Це була б чудова взаємовигідна можливість і для майстра – показати свою творчість, знайти зацікавленість у людей, і для Фундації – частина коштів при цьому спрямовується на благодійність.

Особливу подяку висловлюємо художниці, членкині НСХУ Світлані Костукевич за активність і енергійність в організації роботи групи. Одне із занять, присвячене вивченню Пасхальних звичаїв і традицій Великої Британії, вона доповнила власним майстер-класом по писанкарству.

З величезним задоволенням ми розписували писанки  і слухали не лише її чіткі і уважні інструкції,  а й історії, пов’язані з цим надзвичайно захоплюючим заняттям наших предків.

Знайомство і спілкування було дуже приємним і насиченим. Вирішили – будемо і далі співпрацювати та дружити!

Share

Пости в сюжеті