«Мовне волонтерство» Новини

“Мовне волонтерство” святкує першу річницю!

«Мовне волонтерство» соціальний проект, що існує вже рік у м. Луцьку. В рамках ініціативи, Громадська організація «Фундація розвитку громад» надає можливість усім бажаючим відвідати безкоштовні 10 занять з англійської, німецької, польської, та навіть португальської мов.

Як же з’явилась ця ідея?

У сучасному світі мови – це шлях до успіху, комунікації та нових можливостей. Проте, на жаль, українці мало приділяють уваги цьому питанню. Рівень володіння іноземними мовами – надзвичайно низький. Ще й на додаток, існує стереотип, що вивчати мову надто складно, дорого та довго. Ми вирішили не впадати у відчай та змінити ситуацію, запровадивши безкоштовні мовні курси.

«Мовне волонтерство» зацікавило професійних та талановитих викладачів, які не пошкодували свого часу. Вже з березня 2015 р. розпочались перші заняття. Своє бажання долучитись висловили люди найрізноманітніших професій, достатку та життєвих переконань. Усіх об’єднало одне – щире бажання оволодіти іноземною мовою!

На сьогодні, проект діє під гаслом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Курси безкоштовні, але вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив «Фундації розвитку громад», а також волонтерська допомога у проведені різноманітних заходів.

Можна вже говорити і про перші результати «Мовного волонтерства». У 2015 році на курси зареєструвалось понад 1500 людей. Учасники залишили безліч позитивних відгуків та пообіцяли і надалі продовжувати вдосконалення своїх знань.

У січні 2016 року ми вийшли на якісно новий рівень та почали співпрацювати з державними установами та підприємствами Луцька. «Фундація розвитку громад» зібрала колективи Міської ради, ЦНАП, Департаменту Агропромислового розвитку, Земельного Управління, Управління архітектури, Волинського обласного центру зайнятості та ін.  установ. Досвід такої співпраці нам також дуже сподобався! Курси проходять безпосередньо в конференц залах організацій, а наші викладачі отримують все необхідне–дошки, проектори та навіть ноутбуки.

«Фундація розвитку громад» щиро вдячна викладачам та усім хто сприяє розвитку проекту, а також учасникам за пожертви та участь у наших акціях.

Запрошуємо усіх бажаючих (з 18 р.)  долучитись до проекту!

Реєстрація за посиланням: http://vogofrg.org/movne-volonterstvo/

Якщо ви маєте змогу зібрати колектив вашої організації чи підприємства, ми з задоволенням проведемо курси безпосередньо у вас на місці.

 

Share

Пости в сюжеті