«Мовне волонтерство» Звітуємо! Новини Проекти

«Мовне волонтерство» – підсумки 2015 року та перспективи

У 2015 році «Фундація розвитку громад» реалізувала чимало цікавих ініціатив, що були спрямовані на покращення життя волинян. Серед них особливу роль посідає проект «Мовне волонтерство», мета якого проведення у м. Луцьку безкоштовних курсів із вивчення англійської, французької, німецької та польської мов з отриманням сертифікату по їх закінченню.

Як же з’явилась ця ідея?

У сучасному світі мови – це шлях до успіху, комунікації та нових можливостей. Проте, на жаль, українці мало приділяють уваги цьому питанню. Рівень володіння іноземними мовами – надзвичайно низький. Ми вирішили не впадати у відчай та змінити ситуацію, запровадивши безкоштовні мовні курси.

«Мовне волонтерство» зацікавило професійних та талановитих викладачів, які не пошкодували свого часу. Вже з березня 2015 р. розпочались перші заняття. Своє бажання долучитись висловили люди найрізноманітніших професій, віку та достатку. Проект діє під гаслом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Курси безкоштовні, але вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив «Фундація розвитку громад», а також волонтерська допомога у проведені різноманітних заходів. Зокрема, учасники мовних курсів допомагали нам під час проведення акції з посадження дерев у м. Луцьку.

Сьогодні вже можна говорити про перші результати «Мовного волонтерства». У 2015 році на курси зареєструвалось понад 1500 людей. Учасники залишили безліч позитивних відгуків та пообіцяли і надалі продовжувати вдосконалення своїх знань. Одна з учасниць, студентка, у своїй анкеті написала: «Дуже задоволена методиками, які викорситовувала викладач в процесі навчання. Організатори молодці!».  Інший учасник, економіст за професію, також залишився задоволеним: «Викладач доступно та цікаво подавала матеріал. Зацікавлювала до навчання. Дякую!».

kursy_info

«Фундація розвитку громад» радіє успіхам проекту, проте на цьому ми не зупиняємось. У 2016 році «Мовне волонтерство» і надалі буде розвиватись. З середини січня розпочнуться курси англійської для держслужбовців на базі Міської ради, ЦНАП та ДАК Волинської ОДА. Крім того, в наших планах є безпосереднє співробітництво з Луцькою міською радою, для збільшення масштабів проекту, залучення ресурсів та  переходу на загальноміський рівень.

«Фундація розвитку громад» щиро вдячна викладачам та усім хто сприяє розвитку проекту, а також учасникам за пожертви та участь у наших акціях. Заохочуємо вас і надалі активно співпрацювати з «Фундацією розвитку громад»!

Share

Пости в сюжеті