«Мовне волонтерство» Новини Проекти

«Мовне волонтерство»: ідею луцького проекту продовжують в Києві

Нещодавно у Києві стартували безкоштовні курси англійської мови. Ініціатором такого проекту виступив мер столиці – Віталій Кличко. Проект є аналогічним раніше започаткованому у Луцьку «Мовне волонтерство».

«Ми неймовірно раді, що привернули увагу політиків до проблем освіти та дали поштовх, аби вони почали діяти. Звичайно хотілось би, аби такі проекти стали не черговим піар ходом перед виборами, а детально продуманою стратегією, яка спрямована на покращення життя нашого суспільства. Надіємося, що слідом за Віталієм Кличко  аналогічні ініціативи проявлятимуть й інші можновладці», – зауважує представник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

 

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство» стартував у березні 2015 року. За час реалізації він отримав чимало прихильників, тож поступово розширив напрямки діяльності. Наразі проводяться безкоштовні курси англійської, польської, німецької, французької та турецької мов, однак, на цьому організатори не планують зупинятися.

Проект діє під гаслом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Тож його учасники можуть абсолютно безкоштовно пройти курс з вивчення іноземної мови та отримати відповідний сертифікат. Однак вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», а також волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій та заходів.

Зареєструватися на участь у проекті «Мовне волонтерство» можна за посиланням.

Share

Пости в сюжеті