«Мовне волонтерство» Новини Проекти

«Мовне волонтерство»: до проекту долучаються іноземні спеціалісти!

Протягом жовтня в рамках проекту «Мовне волонтерство» буде проведено ряд занять із іноземним спеціалістом. З лучанами ділитиметься своїми знаннями 23-річний житель Турції Бурак Атес.

«Хлопець приїхав у Луцьк в рамках програми міжнародного обміну «AIESEC: Global Talent». Тут він має працювати в ІТ-компанії, однак, аби допомогти йому пізнати нашу культуру й менталітет, ми запропонували спільно з викладачами проекту «Мовне волонтерство» займатися проведенням курсів. Бурак Атес володіє іноземною на розмовному рівні, тож досвід спілкування з ним стане досить корисним нашим учням», – розповідає представник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство» стартував у березні поточного року. Він передбачає безкоштовне вивчення іноземної мови. Курс розрахований на 10 базових занять, які допоможуть освоїти основи граматики та лексики. Після успішного закінчення навчання учням надається відповідний сертифікат.

Участь у проекті є абсолютно безкоштовною, однак від учасників вітається  внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій чи заходів, а також здійснення покупок у «Благодійному магазині».

 

Share

Пости в сюжеті