Акції Лист солдату Новини

Море листів, яскравих фото і солодощів отримають українські солдати від волинських дівчат

Море листів, яскравих фото й привітань, гора солодощів та безліч емоцій залишились у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки після проведення акції «Лист солдату: з Волині з любов’ю». До головного завдання акції – підбадьорити солдатів в зоні АТО солодощами, фотографіями та теплими побажаннями – волинські жінки та дівчата поставилися дуже відповідально та креативно.

В національному вбранні, у різноманітних віночках та у червоних намистах 13 серпня волинські красуні завітали до ВДОУНБ ім.. Олени Пчілки, аби залишити свої побажання, підтримку та слова подяки українським солдатам, які захищають на Сході нашу країну. Дівчата писали довгі зворушливі листи, розмальовували великі плакати та розписували їх, фотографувались на фоні українського декору, створювали листівки, серед яких можна було знайти справжні шедеври. На акції разом із жінками було немало діточок, які також дуже активно підтримали українську армію своїми малюнками, аплікаціями, побажаннями та посмішками.

Впродовж акції також збирали солодощі для бійців. Дівчата несли варення власного приготування, печиво та шоколад, розписували банки з варенням та прикрашали свої подарунки. Отже, звітуємо: 11 банок варення, печиво у великих упаковках – 10 штук, згущене молоко – 12, печиво у маленьких пачках – 19, 4 упаковки цукерок та 8 шоколадок було зібрано за 2 години акції «Лист солдату: з Волині з любов’ю». Крім того, впродовж акції було зібрано 346, 50 грн., що будуть витрачені на покупку згущеного молока.

«Це не просто акція, солодощі та листи. Дівчата приходять сюди і вкладають душу в кожне слово і лист, що буде надіслано солдатам. Серед нас є і ті, чиї рідні, брати, чоловіки, друзі перебувають у зоні АТО. Якщо наші дії допоможуть солдатам хоча б на день скоріше вибратися із того пекла, в якому вони зараз перебувають, ми будемо робити для цього все можливе» – говорить організатор акції, виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Організатор акції, ВОГО «Фундація розвитку громад» ще раз дуже дякує усім дівчатам, жінкам, та маленьким патріотам, за теплі слова і солодкі подарунки захисникам нашої країни. Дехто долучився до акції вже після її офіційного закінчення – до офісу громадської організації продовжують приходити люди з дитячими малюнками та продуктами.

ВОГО «Фундація розвитку громад» продовжує акції, спрямовані на допомогу військовим на Сході. Приносити свої листи та необхідні речі можна за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Більш детальний перелік речей, що потребують бійці в зоні АТО, є на нашому сайті: http://vogofrg.org/node/207.

Також можна особисто перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю продуктів, необхідних речей та медикаментів.

Більш детальну інформацію про акції і те, як можна допомогти, дізнайтеся за телефонами: 096 727 51 41 (Любов), 0638393378 (Ірина), 0970638917 (Володимир).

Share

Пости в сюжеті