«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!

Вік живись – вік учись! Такі слова відомі кожному і напевно кожен з ними погодиться.

«Ми впевнені, вчитися ніколи не пізно. Для цього лиш необхідне бажання. Тож аби допомогти лучанам та жителям міста наздогнати втрачені можливості ми й започаткували проект «Мовне волонтерство». Він дає чудовий шанс вивчити англійську мову та долучитися до допомоги воїнам АТО.  Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу. Справа у тому, що курси є абсолютно безкоштовними, однак учасники роблять благодійні пожертви, що спрямовані на допомогу волинським солдатам. Мова йде не лише про гроші, а й одяг, взуття, продукти, військове обладнання, медикаменти, засоби особистої гігієни тощо.  Крім того, кожен учасник проекту може допомогти у організації й проведенні інших благодійних акцій й стати волонтером ВОГО «Фундація розвитку громад», – стверджує директор з розвитку «Української софтверної компанії» Олена Ярощук.

Проект організовано спільними зусиллями «Української софтверної компанії» та ВОГО «Фундація розвитку громад». Він стартував в березні цього року. Лише за перші тижні набору було опрацьовано більше 600 заявок на участь. Звичайно організатори не змогли справитися із таким напливом. Тож було прийнято рішення розпочати навчання у декілька хвиль.

Наразі ряд груп уже закінчили навчання. Тож з 1 червня буде опрацьовуватися існуюча база бажаючих та формуватимуться нові групи. Якщо ви записалися на участь у проекті, однак так і не почали займатися, не переживайте, найближчим часом з вами зв’яжуться й запросять на вступну лекцію. На ній буде запропоновано пройти тестове завдання для визначення рівня знань (початковий, середній, високий), за яким й формуватимуться групки.

Після закінчення курсу з вивчення мови усім учасникам видається відповідний сертифікат, а також пам’ятка з переліком необхідних солдатам речей.

«Ми дуже вдячні усім за підтримку проекту. Без вашого розуміння та допомоги ми б не змогли його реалізувати. В свою чергу ми обіцяємо вдосконалюватися й працювати над собою», – додає прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

^AAC5E2E0A5919EA622A0EF8B66A58B3896020B67448580ED67^pimgpsh_fullsize_distr

Share

Пости в сюжеті