Допомога захисникам країни! Новини Проекти

Майже тонна продуктів, медикаментів та інших необхідних речей від лучан вирушають до батальйону «Донбас»

донбас_2 5 серпня у 5.00 ранку близько однієї тони продуктів, медикаментів та необхідних речей зібраних ВОГО «Фундація розвитку громад» вирушають до перевалочної бази у Києві, а звідти їх заберуть бійці батальйону «Донбас», аби передати в зону АТО.

Для збору такого обсягу подарунків для бійців «Донбасу» ВОГО «Фундація розвитку громад» знадобилося трохи більше тижня. Це ті продукти, медикаменти та інші необхідні речі, що збиралися волонтерами під час акцій у супермаркетах та були отримані від людей, які особисто приходили до офісу громадської організації, щоб допомогти.

Так до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад» потрапив великий пакет із засобами особистої гігієни від «Оріфлейм», що зібрала і принесла для бійців лучанка пані Тетяна. Компанією «Волиньспецторг» було надано 30 непромокальних плащів-палаток, що будуть захищати наших бійців у погану погоду. 4 сітки картоплі, 3 сітки цибулі, банки з закрутками та салом, бєрци, футболки й сорочки тощо – всі ці речі люди несуть до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад», аби захисники країни на Сході відчували, як вони потрібні своєму народові.

ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім за надану допомогу та пожертви для добровольців батальйону спецпризначення «Донбас». Нагадуємо, що добровольці батальйону в першу чергу потребують продуктів (крупи, вермішель, чай , кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі, згущене молоко), бронежилетів, медикаментів, матеріалів для перев’язок, засобів гігієни та інших речей. Більш детальний перелік речей є на нашому сайті: http://vogofrg.org/node/207

Приносити речі та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел. 096 727 51 41 (Любов), 0638393378 (Ірина), 0970638917 (Володимир). Також можна перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для батальйону «Донбас».

Лише разом ми переможемо!

Слава Україні!

Share

Пости в сюжеті