Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Любомир Базельчук – дворічний хлопчик у якого кожна хвилина на рахунку!

Любомир постійно радісно посміхається, а в очах – жага до життя. Однак при цьому у свої неповні два роки, лікарі поставили йому страшний діагноз – «артеріо-венозна мальформація в проекції пінеальної ділянки (аневризма вени Галена?). Вторинна оклюзійна субкомпенсована гідроцефалія».

Аневризма є найбільш небезпечною вадою серед патологій головного мозку. Вона викликає зміну структури тканин судини, через що втрачається їх еластичність. Як наслідок можливий розрив вени та крововилив у мозок, що може призвести до летального випадку. Шанс на життя може дати лише хірургічне втручання.

Уже на наступному тижні батьки разом з хлопчиком мають відправитися в Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова (Київ), де заплановане проведення операції. При цьому коштів у цієї багатодітної сім’ї, аби покрити усі витрати, просто немає. Вартість операції складає 150 000 гривень – сума для них просто непід’ємна.

Тож закликаємо усіх не бути байдужими й зробити хоча б маленьку пожертву. Спільними зусиллями ми зможемо допомогти!

«Історією хлопчика ми неймовірно стурбовані. Від таких ситуацій, коли страждають маленькі ні у чому невинні діти – стигне кров у жилах. Наша організація змогла перерахувати батькам 2 500 гривень, які були виручені в рамках проекту “Благодійний велопрокат“. Звичайно ми розуміємо, що це крихти, однак, навіть маленька допомога у цьому випадку є неймовірно важливою», – розповідає керівник відділу проектів ГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

Від такого горя, яке спіткало сім’ю ніхто не застрахований. Тож допоможіть, адже кожна гривня може спасти життя!

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Любомира Базельчука»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
Share

Пости в сюжеті