Новини

Луцьку міськраду пропонують перенести – Петиція

Створити єдиний управлінський хаб (зведений центр) державної влади у місті Луцьку та Волинській області пропонують у Луцьку.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій, повідомляє ІА “Волинські Новини“.

“Створити єдиний управлінський хаб (зведений центр) державної влади у місті Луцьку та Волинській області – перенести виконком луцької міської ради, а також департаменти державної та міської влади, розташовані в окремих приміщеннях, в будівлю ОДА на Київському майдані.

Переваги рішення:

  1. Покращення комунікації між органами державної влади.
  2.  Значна економія державних коштів за рахунок зменшення витрат на утримання апарату державної влади.
  3.  Зменшення навантаження руху транспорту по вул. Б. Хмельницького.
  4.  Покращення доступу до органів виконкому Луцької міської ради людей з особливими потребами.
  5.  Реалізація звільнених приміщень на відкритих торгах значно покращить стан бюджету міста”, – пише автор петиції Володимир Нарушевич.

Голова Фундації Розвитку Громад Роман Михальчук коментує: “Ідея перенесення адміністративного апарату Міської Ради в будівлю на Київському Майдані на мій погляд має право на життя, адже якщо проаналізувати та вивчити витрати на утримання будівель та апарату в обох будівлях, стане зрозуміло, що ці витрати не оптимізовані, як і сам простір, не використовуваний корисно особливо у “Білому Будинку” на Київському Майдані, адже ці всі будівлі та кабінети залишились ще з радянських часів і потрібно змінювати суть їх роботи та економити кошти платників податків. На даний час є маса способів оптимізувати витрати на їх утримання починаючи з банальних комунальних витрат і до витрат на канцтовари, оргтехніку, програмне забезпечення для чиновників“.

Іншими словами ідея та петиція мають право на життя, головне поставитись до цього серйозно та все порахувати, цифри покажуть суть та переконають у правильності петиції“, – підсумовує Михальчук.

За станом на 10:18 петицію підписали 13 осіб з 300 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.

 

Share

Пости в сюжеті