Допомога захисникам країни! Новини

Луцькі волонтери зібрали ще 236 грн. на потреби бійців у головній податковій Волині

11 лютого у приміщені Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області відбувся черговий тренінг для бухгалтерів та керівників підприємств, на якому розглядали зміни у податковому законодавстві країни. Організатори заходу – ГУ ДФС у Волинській області , ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», Представництво ВКК «Баланс-Клуб»,  представники фірми 1С на Волині «Українська Софтверна Компанія». На тренінгу були присутні понад 150 бухгалтерів та керівників підприємств з м. Луцьк, м. Володимир-Волинський та м. Ковель.

Громадська організація «Фундація розвитку громад» долучилась до заходу благодійною акцією в підтримку волинських бійців на Сході. Волонтери запропонували присутнім на тренінгу вироби луцьких майстринь Юлії Жолубак («Ryaba Vosh»), Наталії Бугай та інших.

«Більша  частина учасників тренінгу  була на минулому заході.  Не дивлячись на це, люди не проходили повз. Хтось вже вдруге купував вироби, хтось просто кидав у скриньку. Одна жіночка повідомила, що її чоловік перебуває зараз на Сході, тож волонтери надали їй корисну інформацію та контакти на той випадок, якщо цьому бійцю чи його побратимам потрібна буде допомога» – розповідає координатор соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Так, у головній податковій Волині було зібрано ще 236 грн. Кошти будуть використані на потреби волинських бійців на Сході.

Нагадуємо, Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та необхідних речей на потреби військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Більш детальна інформація за телефонами: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на р/р № 26009055504051  ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових на Сході. Звіти з минулих передач, акцій ВОГО «Фундація розвитку громад» в підтримку української армії можна переглянути на http://vogofrg.org/ та на сторінці громадської організації у Facebook.

Share

Пости в сюжеті