Акції Допомога захисникам країни! Новини

Луцькі волонтери збирали кошти для бійців в обласній податковій: ще 681 грн на потреби бійців

29 січня у стінах Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області відбувся тренінг для бухгалтерів підприємств Волині на тему «Податкові зміни 2015». На тренінгу були присутні 247 бухгалтерів з Луцьку та Луцького району, Володимира-Волинського, Ковельського, Горохівського районів Волинської області. ГО «Фундація розвитку громад» долучилась до заходу благодійною акцією в підтримку волинських бійців.

«Дещо несподіваним стало запрошення нашої громадської організації провести тихий благодійний аукціон на потреби волинських бійців в стінах головної податкової Волині. Той факт, що державні структури прагніть співпрацювати з волонтерами та громадським сектором – добрий знак та ще один крок до перемоги над спільним ворогом» – говорить виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Волонтери запропонували присутнім на тренінгу вироби луцьких майстрів. Так, було зібрано 681 грн., що будуть витрачені на потреби волинських бійців, що воюють на Сході.

«Ще раз переконались в тому, що на Волині не існує байдужих людей. Деякі учасники тренінгу говорили про те, що їх колектив особисто торкнулася тема війни: працівники та навіть керівники багатьох підприємств Волині зараз за Сході захищають країну від ворога. Тож люди, що залишились тут намагаються підтримати своїх земляків, допомагаючи армії» – коментує координаторка соціальних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує підтримувати українську армію, збираючи кошти та необхідні речі на потреби військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на р/р № 26009055504051  ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових на Сході. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

 

Share

Пости в сюжеті