Допомога захисникам країни! Новини

Луцькі волонтери шукають добровольців плести маскувальні сітки для бійців

ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно з «Волинь SOS» починають плести сітки для бійців на Схід і запрошують усіх бажаючих прийняти участь.

«На перший час роботи матеріали поки що є. Згодом будуть потрібні білі (різних відтінків) та сірі стрічки по 3 Х 40 см та довші. Для сіток чудово підходять старі простирадла. Дуже не вистачає працьовитих рук. Тож просимо усіх бажаючих допомогти хлопцям, долучитися до цієї доброї справи» – говорить координаторка соціальних проектів ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Плести сітки для бійців будуть щодня з 12.00 години у офісі «Волинь SOS» за адресою: м. Луцьк, вул. Грушевського, 30, каб. 19 (2-й поверх). З собою волонтери просять мати свої ножиці (для нарізання стрічок) та гарний настрій. За додатковою інформацією можна звертатись по тел.: 067 332 88 02 – Любов Казмірчук та 093 232 35 59 – Тетяна Должко.

Як повідомила волонтерка  «Волинь SOS» Тетяна Должко, роботу з плетіння сітки вже розпочато. Зараз лучани нарізають стрічки на маскувальну сітку для 72 бригади. Вже долучилася до цієї справи школа №1 м. Луцьк.

Share

Пости в сюжеті