Допомога захисникам країни! Новини

Луцькі волонтери поділилися досвідом допомоги українським військовим із школярами із села Лище

30 вересня луцькі волонтери Юлія Євпак (ВОГО «Фундація розвитку громад») та Андрій Попик (ГО «Автомайдан Україна») вирушили до с. Лище Луцького району, аби передати учням ЗОШ I-III ступенів свій досвід допомоги українським військовим в зоні АТО.

«Справа в тому, що в цьому селі війна торкнулася майже кожного. Один мешканець Лище зараз воює під Краматорськом, другий у полоні у Донецькій області – ці діти знають, якою великою ціною Україні дається її незалежність. Аби підтримати своїх односільчан і усіх волинських військових, діти з ЗОШ I-III ст. влаштували ярмарок, на якому вони продавали солодощі власного приготування. Зароблені гроші діти віддають військовим в зону АТО. Ми – ВОГО «Фундація розвитку громад» разом з волинським «Автомайданом України» – звісно, підтримуємо таку чудову ініціативу маленьких волонтерів та патріотів нашої країни і хочемо поділитися з ними своїм досвідом» – розказує виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Ознайомивши дітей зі своєю діяльністю та досвідом, виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак та активіст волинського «Автомайдану України» Андрій Попик передали слово ще одному гостю. Разом із ними у поїздці прийняв участь боєць з батальйону «Айдар»  відомий як Алмаз. Поява Алмазу справила на школярів справжнє враження: було безліч  питань, побажань, сліз та посмішок, діти просили автографи у бійця і фотографувались із ним як із справжнім героєм. У подарунок школярам волонтери привезли книжку «Небесна сотня», аби діти знали звідки почалася боротьба за незалежність та свободу українського народу. Школярі передали волонтерам листи до волинських військових, які будуть передані своїм адресатам на Схід разом із теплими речами та продуктами.

Share

Пости в сюжеті