«Мовне волонтерство» Новини

Луцькі прикордонники отримали сертифікати “Мовного волонтерства”

Своєрідне “випускне свято” відбулося вчора, 14 червня, у Луцькому прикордонному загоні – вручення сертифікатів про участь у соціальному мовному проекті “Мовне волонтерство”від ВОГО “Фундація розвитку громад”. Ще 11 “випускників” цього дуже популярної у Луцьку і корисної для учасників соціальної ініціативи не лише долучилися до нагальної потреби сьогодення – вивчення англійської мови, а й стали друзями, благодійниками та активними учасниками благородної діяльності Фундації на благо усіх громадян нашого міста.

Нікого сьогодні не потрібно переконувати у тому, що володіння іноземною мовою, а бажано навіть двома, трьома,  – це є реалія сучасного світу. Особливо ця потребу відчувають ті люди, робота яких безпосередньо пов’язана з перетином кордону, поїздками, спілкуванням з жителями сусідів-країн. Тому з великим ентузіазмом луцькі прикордонники долучилися до мовного проекту Фундації та зголосилися на відвідання 10 безкоштовних занять англійської мови.

DSC09027

DSC09033

DSCN0303 DSCN0299 DSCN0300

Вручення сертифікатів проекту “Мовне волонтерство” стало дуже приємною святковою подією у Луцькому прикордонному загоні, бо Фундація і прикордонники співпрацюють уже не вперше. Голова ВОГО “Фундація розвитку громад” Роман Михальчук відмітив корисну співпрацю, яка уже протягом певного часу складається між нами і про ту підтримку, яку громадська організація здійснює нашим бійцям на найважчих ділянках охорони державного кордону України. Ось і на свято “випуску” Роман Михальчук прийшов з подарунком  – це портативний зарядний пристрій, який здійснює зарядку від сонячної енергії і дозволяє у польових умовах зарядити бійцеві необхідні йому гаджети.

DSC09049

DSC09048

З величезною вдячністю прийняв цей подарунок Фундації полковник Вадим Закладний, начальник відділу персоналу, заступник начальника Луцького прикордонного загону, відмітив і його корисність, і доречність у сучасних складних умовах особливої уваги держави до своїх кордонів. Він подякував в особі Романа Михальчука усім волонтерам та благодійникам Фундації за моральну і конкретну підтримку громадян своїх прикордонників: “Ефективний захист державою і громадянами своїх кордонів – це стравжня її незалежність. Дякуємо!”.  Він також зауважив актуальність  і нагальність інших соціальних ініціатив Фундації, пообіцяв сприяння у їх реалізації з боку луцьких прикордонників. Домовилися співпрацювати і надалі і розпочати курс занять з польської мови для прикордонників  – це дуже актуально для них, бо Польща – наш найближчий сусід, спілкування відбувається дуже тісне і безпосереднє.

DSC09053 DSC09051 DSC09050

Вивчення мови – це праця для пам’яті, вона вимагає і часу і зусиль, та викладач-волонтер Марія Пилипчук намагалася показати на заняттях, наскільки весело, з задоволенням можна сьогодні вчити мови, використовуючи величезні можливості інтернет-ресурсів, відео, фільми, популярні пісні. Крім того, ми вивчаємо не лише мову, а й спосіб мислення, менталітет, культуру іншого народу, спостерігаємо спільні і відмінні риси у мовних явищах своєї рідної мови і іноземної. На заняттях слухачі Луцького прикордонного загону активно включилися в перегляд відео-сюжетів англійською мовою, слухали популярну пісню Луї Армстронга What a Wonderful World!, “купували квитки на літак” та “замовляли номер у готелі”… Слухачі активно і зацікавлено працювали, виділяючи час для занять у своїх дуже напружених графіках роботи між відрядженнями та виконанням завдань. За щиру цікавість, вмотивованість і старанність – подяка викладача своїм “студентам”!

Отож, будемо дружити і разом працювати)))DSC09023 DSC09024

DSC09036 DSC09037 DSC09039 DSC09041 DSC09042 DSC09044

 

 

Share

Пости в сюжеті